20 квітня 2017 року у Дипломатичній академії України відбувся спільний українсько-корейський семінар

21.04.2017
заставка

20 квітня 2017 року у Дипломатичній академії України відбувся спільний українсько-корейський семінар, присвячений проблемам безпеки і співробітництва.

Організаторами заходу виступили Дипломатична академія України при МЗС України і Посольство Республіки Корея в Україні.

Участь у семінарі взяли співробітники Міністерства закордонних справ України, представники органів державної влади України, провідні українські і корейські науковці та експерти.

Семінар складався з двох тематичних сесій: «Проблеми безпеки і миру в регіоні» та «Зміцнення співпраці між Республікою Корея і Україною».

Захід модерувала проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків Дипломатичної академії України Наталія ТАТАРЕНКО.

З доповідями під час заходу виступили: Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Янг-Гу  ЛІ, в.о. Директора Департаменту країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону МЗС України Жанна ЛЕЩИНСЬКА, професор Національної дипломатичної академії Республіки Корея Хьон Ук КІМ, професор Національної академії державного управління при Президентові України Володимир МАНДРАГЕЛЯ. Також в дискусії взяли активну участь професор, завідувач кафедри регіональних систем та європейської інтеграції Дипломатичної академії України Сергій ШЕРГІН, професор кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин Київського національного університету Тараса Шевченка Сергій ГАЛАКА та професор Національної дипломатичної академії Республіки Корея Дже-Нам КО.

Галерея