Міжнародні візити та робочі зустрічі

06 червня 2017 року відбулася робоча зустріч В.о. ректора Дипломатичної академії України при МЗС України Станіслава ПРОШКА з Надзвичайним і Повноважним Послом Нової Зеландії в Республіці Польща (за сумісництвом в Україні) Венді ХІНТОН

DSC_0741_новый размер

06 червня 2017 року відбулася робоча зустріч В.о. ректора Дипломатичної академії України при МЗС України Станіслава ПРОШКА з Надзвичайним і Повноважним Послом Нової Зеландії в Республіці Польща (за сумісництвом в Україні) Венді ХІНТОН.

Під час зустрічі Ректор поінформував гостю про поточний стан процесу реорганізації Дипломатичної академії України в сучасний навчально-науковий заклад з професійного навчання і підвищення рівня професійної компетентності працівників української дипломатичної служби. Наразі пріоритет надається впровадженню та розвитку сучасних методів навчання персоналу у сфері зовнішньої політики, міжнародних зв’язків, міжнародного права та зовнішніх економічних відносин.

У свою чергу пані Венді ХІНТОН висловила зацікавленість в обміні досвідом та знаннями стосовно навчання дипломатичного персоналу, участі у проведенні тренінгових англомовних програмах та здійсненні обміну експертами і дослідниками.

Галерея

25 травня 2017 року відбулася робоча зустріч В.о. ректора Дипломатичної академії України при МЗС України Станіслава ПРОШКА з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом ПОЙКАНСОМ

Латвія

25 травня 2017 року відбулася робоча зустріч В.о. ректора Дипломатичної академії України при МЗС України Станіслава ПРОШКА з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом ПОЙКАНСОМ.

Ректор Академії поінформував почесного гостя про стан процесу реорганізації Дипломатичної академії України в сучасний навчально-науковий заклад з професійного навчання і підвищення рівня професійної компетентності працівників української дипломатичної служби.

 У свою чергу пан Юріс Пойканс поділився латвійським досвідом та висловив готовність долучитися до співпраці у сфері професійної підготовки дипломатів. 

09-13 травня 2017 року відбулася Перша Міжнародна науково-практична конференція «УКРАЇНА І ГРУЗІЯ: ДИПЛОМАТИЧНІ ВІДНОСИНИ, МІЖНАРОДНІ ЗВ’ЯЗКИ, КУЛЬТУРНА ДИПЛОМАТІЯ», присвячена 25-річчю встановлення українсько-грузинських дипломатичних відносин (м. Батумі, Грузія)

00 НА ЗАСТАВКУ!!!

09-13 травня 2017 року відбулася Перша Міжнародна науково-практична конференція «УКРАЇНА І ГРУЗІЯ: ДИПЛОМАТИЧНІ ВІДНОСИНИ, МІЖНАРОДНІ ЗВЯЗКИ, КУЛЬТУРНА ДИПЛОМАТІЯ», присвячена 25-річчю встановлення українсько-грузинських дипломатичних відносин. Конференція проводилася на базі Батумського державного університету імені Шота Руставелі (Грузія).

 Організатори конференції: Міністерство закордонних справ України, Посольство України в Грузії, Дипломатична академія України при МЗС України, Батумський державний університет імені Шота Руставелі, Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин, Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв (ГДІП).

 З вітальним словом до учасників конференції звернулися: Ігор ДОЛГОВ, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Грузії; Суліко ТЕВІДЗЕ, перший заступник Міністра освіти і культури Аджарії; Мераб ХАЛВАШИ, ректор Батумського державного університету імені Шота Руставелі; Вячеслав ЦІВАТИЙ, перший проректор Дипломатичної академії України при МЗС України; Павло КРИВОНОС, директор ГДІП; Марина ГЕОРГАДЗЕ, декан факультету гуманітарних наук Батумського державного університету імені Шота Руставелі; Ірина МАТЯШ, професор Дипломатичної академії України при МЗС України, голова Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин; Наталія ТАТАРЕНКО, проректор Дипломатичної академії України при МЗС України.

На конференції відповідно до тематики було виголошено 36 доповідей доповідачами з Грузії, України, Польщі, Румунії з актуальних проблем згідно з тематикою конференції. Дипломатичну академію України при МЗС України на конференції представляли: проф. ЦВЄТКОВ О.Г., МАТЯШ І.Б., ЦІВАТИЙ В.Г., ТАТАРЕНКО Н.О., ТРОЯН С.С., ПЕРЕПЕЛИЦЯ Г.М. та інші.

 На конференції працювало три секції: «Україна і Грузія в міжнародних звязках: історія й сучасність», «Чорноморський регіон у міжнародних відносинах» і «Персоналії української та грузинської дипломатії через призму дипломатичних архівів и приватних колекцій».

 За підсумками роботи Першої Міжнародної науково-практичної конференції «УКРАЇНА І ГРУЗІЯ: ДИПЛОМАТИЧНІ ВІДНОСИНИ, МІЖНАРОДНІ ЗВЯЗКИ, КУЛЬТУРНА ДИПЛОМАТІЯ», присвяченої 25-річчю встановлення українсько-грузинських дипломатичних відносин буде опубліковано збірник наукових праць (українською, грузинською, англійською мовами).

 

Галерея

20 квітня 2017 року у Дипломатичній академії України відбувся спільний українсько-корейський семінар

заставка

20 квітня 2017 року у Дипломатичній академії України відбувся спільний українсько-корейський семінар, присвячений проблемам безпеки і співробітництва.

Організаторами заходу виступили Дипломатична академія України при МЗС України і Посольство Республіки Корея в Україні.

Участь у семінарі взяли співробітники Міністерства закордонних справ України, представники органів державної влади України, провідні українські і корейські науковці та експерти.

Семінар складався з двох тематичних сесій: «Проблеми безпеки і миру в регіоні» та «Зміцнення співпраці між Республікою Корея і Україною».

Захід модерувала проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків Дипломатичної академії України Наталія ТАТАРЕНКО.

З доповідями під час заходу виступили: Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Янг-Гу  ЛІ, в.о. Директора Департаменту країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону МЗС України Жанна ЛЕЩИНСЬКА, професор Національної дипломатичної академії Республіки Корея Хьон Ук КІМ, професор Національної академії державного управління при Президентові України Володимир МАНДРАГЕЛЯ. Також в дискусії взяли активну участь професор, завідувач кафедри регіональних систем та європейської інтеграції Дипломатичної академії України Сергій ШЕРГІН, професор кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин Київського національного університету Тараса Шевченка Сергій ГАЛАКА та професор Національної дипломатичної академії Республіки Корея Дже-Нам КО.

Галерея

12 квітня 2017 року відбулася робоча зустріч В.о. ректора Дипломатичної академії України при МЗС України Станіслава ПРОШКА з Надзвичайним і Повноважним Послом Таджикистану в Україні Файзуллом ХОЛБОБОЄВИМ

DSC_0405

12 квітня 2017 року відбулася робоча зустріч В.о. ректора Дипломатичної академії України при МЗС України Станіслава ПРОШКА з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Таджикистан в Україні Файзуллом ХОЛБОБОЄВИМ та Другим секретарем Посольства Республіки Таджикистан в Україні Мухіддіном ДЖУРАЄВИМ.

У зустрічі з української сторони взяли участь проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків Дипломатичної академії України при МЗС України пані Наталія ТАТАРЕНКО та начальник відділу наукової роботи і міжнародних зв’язків ДАУ пані Леся ШНИРКОВА.

Робоча зустріч була присвячена обговоренню та узгодженню плану заходів з підготовки до проведення в Дипломатичній академії України при МЗС України спільно з Посольством Республіки Таджикистан в Україні Міжнародної науково-практичної конференції «Україна-Таджикистан: 25 років дипломатичних відносин», яка відбудеться 26 квітня 2017 року. Відповідно до плану заходів з нагоди відкриття Конференції також готуються: тематична книжкова виставка та культурна програма, присвячені історії, дипломатії, політиці й культурі Республіки Таджикистан.

 

Галерея

10 квітня 2017 року відбулася робоча зустріч В.о. ректора Дипломатичної академії України при МЗС України Станіслава ПРОШКА з директором сінгапурської компанії GL Training and Consultancy, професором Гарі ЛІТОМ

DSC_0360_новый размер

10 квітня 2017 року відбулася робоча зустріч В.о. ректора Дипломатичної академії України при МЗС України Станіслава ПРОШКА з директором сінгапурської компанії GLTrainingandConsultancy, професором Гарі ЛІТОМ.

Під час зустрічі Ректор поінформував іноземного гостя про сучасний стан процесу реформування Дипломатичної академії України в сучасний навчально-науковий заклад з професійного навчання і підвищення рівня професійної компетентності працівників української дипломатичної служби та представив Концепцію реформування.

У свою чергу пан Гарі ЛІТ поділився сінгапурським досвідом та висловив бажання долучитися до участі у проведенні тренінгових програмах з питань особливостей роботи в країнах АТР та сучасного стану економічного розвитку цього регіону у якості лектора на запрошення.

Галерея

З 06 по 14 березня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України перебуває з візитом у рамках Меморандуму про співробітництво делегація факультету міжнародних відносин Молдавського державного університету

DSC_1034_новый размер

З 06 по 14 березня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України перебуває з візитом у рамках Меморандуму про співробітництво делегація факультету міжнародних відносин Молдавського державного університету.

Під час візиту заплановано комплекс заходів по обміну досвідом між вищеназваними інституціями щодо підвищення кваліфікації і професійного навчання дипломатів в Україні та Республіці Молдова (компаративний аналіз).

За підсумками наукової конференції, методологічного семінару та круглих столів планується видання навчально-методичного посібника.

Завідувач Департаментом міжнародних відносин, доктор політичних наук, професор Молдавського державного університету Валентина ТЕОСА презентувала підбірку видань щодо сучасної зовнішньої політики, дипломатії та економіки Республіка Молдова.

У робочій зустрічі брали участь: Ректор Дипломатичної академії України при МЗС України, Заслужений працівник освіти України Вячеслав ЦІВАТИЙ; проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Наталія ТАТАРЕНКО; проректор з адміністративних питань та економічного розвитку Микола ШИПАНЮК; завідувач Департаментом міжнародних відносин, доктор політичних наук, володар почесного звання «Om Emerit», професор Молдавського державного університету Валентина ТЕОСА.

Галерея

07 березня 2017 року Ректор Дипломатичної академії України при МЗС України пан Вячеслав ЦІВАТИЙ провів робочу зустріч з Консулом Посольства Об’єднаних Арабських Еміратів пані Наджла АЛЬ-РАЇС

n2

07 березня 2017 року Ректор Дипломатичної академії України при МЗС України пан Вячеслав ЦІВАТИЙ провів робочу зустріч з Консулом Посольства Об’єднаних Арабських Еміратів пані Наджла АЛЬ-РАЇС.

Під час зустрічі обговорювався план співробітництва в освітній і науково-культурній сферах на 2017 рік, що враховує проведення спільних науково-практичних конференцій, круглих столів, тематичних книжкових та фотовиставок, підготовку наукових публікацій з тематики двосторонніх відносин «Обєднані Арабські Емірати й Україна: політика, дипломатія, економіка, культура, освіта».

Увагу було приділено наданню навчально-методичної допомоги Академії з боку Посольства Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні в питанні методики вивчення арабської мови та викладання студентам магістерської програми Академії та працівникам дипломатичної служби на Вищих курсах іноземних мов Дипломатичної академії України при МЗС України.

Галерея

06 березня 2017 року відбулася робоча зустріч Ректора Дипломатичної академії України при МЗС України Вячеслава ЦІВАТОГО з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Русланом БОЛБОЧАНОМ

DSC_0871_новый размер

06 березня 2017 року Ректор Дипломатичної академії України при МЗС України пан Вячеслав ЦІВАТИЙ провів робочуз устріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Й.В. паном Русланом БОЛБОЧАНОМ, Почесним Консулом Республіки Молдова в Україні Михайлом КУНИЦЬКИМ та першим секретарем Посольства Республіки Молдова вУкраїні пані Діаною ГАДЖОЮ.

У зустрічі з української сторони взяли участь проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків Дипломатичної академії України при МЗС України пані Наталія ТАТАРЕНКО та начальник відділу наукової роботи і міжнародних зв’язків ДАУ пані Леся ШНИРКОВА.

Робоча зустріч була присвячена обговоренню та узгодженню плану заходів з підготовки до проведення в Дипломатичній академії України при МЗС України спільно з Посольством Республіки Молдова в Україні Міжнародної науково-практичної конференції «Україна-Молдова: 25 років дипломатичних відносин», яка відбудеться 10 березня 2017 року. Відповідно до плану заходів з нагоди відкриття Конференції також готуються: тематична книжкова виставка та культурна програма, присвячені історії, дипломатії, політиці й культурі Республіки Молдова.

Галерея

27 лютого 2017 року делегація Дипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ України відвідала Посольство Португальської Республіки в Україні з метою ознайомлення з моделлю підготовки та підвищення кваліфікації працівників португальської дипломатичної служби (E-learning)

УП

27 лютого 2017 року РекторДипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ України пан Вячеслав ЦІВАТИЙ разом із директором Центру підвищення кваліфікації працівників дипломатичної служби Академії паном Олександром КИРИЧЕНКО та помічником ректора Академії пані Аллою ФУРСОЮ відвідали Посольство Португальської Республіки в Україні де зустрілися з Надзвичайним і Повноважним Послом Португальської Республіки в Україні пані Марією Кріштіною Серпою ди АЛМЕЙДА.

Під час робочої зустрічі Ї.В. пані Посол проінформувала українську сторону про систему роботи, підвищення кваліфікації та оцінювання роботи працівників Посольства. Окремо Й.В. пані Марія Кріштіна Серпа ди АЛМЕЙДА зупинилася на структурі, завданнях, системі підготовки молодих португальських дипломатів та відповідному навчальному плані Дипломатичного інституту МЗС Португальської Республіки.

З метою ознайомлення української сторони з моделлю підготовки та підвищення кваліфікації працівників португальської дипломатичної служби з її частковим подальшим впровадженням в Академії українським гостям було наочно продемонстровано онлайн-платформу тестування та спеціалізованого навчання (E-learning) співробітників МЗС Португальської Республіки.