03 березня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України згідно з навчальним планом відбувся майстер-клас з питань національної безпеки України

03.03.2017
DSC_0859_новый размер

03 березня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України згідно з навчальним планом відбувся майстер-клас з питань національної безпеки України.

Актуальні питання нерозповсюдження і контролю над озброєннями, скорочення окремих видів зброї, виконання Україною міжнародних зобов’язань обговорювались під час майстер-класу, що провела в.о. начальника відділу Департаменту міжнародної безпеки МЗС України Катерина БІЛА.

Представник МЗС ознайомила студентів і аспірантів Академії з новими концепціями контролю над озброєннями, ролі дипломатії в забезпеченні нагальних потреб Збройних Сил України, а також сучасними поглядами світової громадськості на зазначені проблеми.

Особливу увагу Катерина БІЛА приділила програмам, що реалізуються трастовими фондами НАТО/ПЗМ, у т.ч. щодо розмінування та утилізації непридатних боєприпасів.

Заняття, яке відбулося в рамках Політико-дипломатичного клубу «Консенсус», організовано за підтримки Ректора Дипломатичної академії України при МЗС України Вячеслава ЦІВАТОГО та завідувача кафедри зовнішньої політики і дипломатії Людмили ЧЕКАЛЕНКО.

Практичні навички, доповнені теоретичними знаннями, розширять кругозір слухачів і студентів, підготують багатьох з них до різнорівневої державної, зокрема дипломатичної служби.

Галерея