04 квітня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України перебувала делегація Віденської дипломатичної академі

05.04.2017
DSC_0742_новый размер

04 квітня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України перебувала делегація Віденської дипломатичної академії на чолі з Директором Академії доктором Гансом ВІНКЛЕРОМ. Візит відбувся за сприяння Надзвичайного і Повноважного Посла Австрійської Республіки в Україні Ї.В. пані Герміне ПОППЕЛЛЕР.

У зустрічі взяли участь високопосадовці з Міністерства закордонних справ України та представники Дипломатичної академії України, зокрема В.о. Ректора Станіслав ПРОШКО та проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків Наталія ТАТАРЕНКО.

З вітальним словом до гостей звернувся Державний секретар МЗС України Андрій ЗАЯЦЬ, який відкрив зустріч делегації зі слухачами і викладачами Академії. Голова робочої групи по реорганізації Дипломатичної академії України Сергій КОРСУНСЬКИЙ ознайомив присутніх з концепцією та ходом реорганізації Дипломатичної академії України і зазначив, що діяльність Академії на сучасному етапі сконцентрована на посиленні міжнародного співробітництва, зокрема з такими провідними закладами підготовки дипломатів як Віденська дипломатична академія.

Директор Віденської дипломатичної академії доктор Ганс ВІНКЛЕР підтвердив наміри щодо поглиблення співпраці між двома Академіями та повідомив, що австрійська сторона щорічно проводить тренінги, в яких беруть участь студенти, дипломати, державні службовці з України.

Дискусію продовжили Директор Політичного департаменту МЗС України Олексій МАКЕЄВ, Директор Департаменту ЄС МЗС України Всеволод ЧЕНЦОВ, які надали ґрунтовні відповіді на численні запитання слухачів, акцентувавши увагу присутніх на питанні регіональної безпеки, ролі дипломатії у врегулюванні конфліктів, взаємодії з міжнародними організаціями у сфері безпеки – ЄС і НАТО.

Після зустрічі студентами Академії Юлією СОКОЛ та Костянтином МОРОЗОМ була організована екскурсія Дипломатичною академією для іноземних гостей, у ході якої вони мали змогу познайомитись з історією навчального закладу.

Галерея