06-07 квітня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України перебувала делегація студентів і викладачів Чорноморського національного університету імені Петра Могили

07.04.2017
DSC_0268_новый размер

06-07 квітня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України перебувала делегація студентів факультету політичних наук (спеціальність «Міжнародні відносини») і викладачів зазначеного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили з ознайомчим візитом.

Протягом двох днів студенти і професорсько-викладацький склад Університету мали можливість познайомитися: з особливостями освітньої підготовки та підвищення кваліфікації й професійної майстерності дипломатів; з історичною будівлею середини ХІХ століття; зі специфікою мовного навчання іноземних мов дипломатів; з діяльністю та організацією роботи сучасної Наукової бібліотеки Дипломатичної академії України при МЗС України та Робочого архіву Г.Й. Удовенка, який є складовою частиною бібліотеки. Дипломат МЗС України Світлана ТРЕТЬЯКОВА провела екскурсії для гостей у Музеї української дипломатичної служби.

Галерея