06 березня 2017 року відбулася робоча зустріч Ректора Дипломатичної академії України при МЗС України Вячеслава ЦІВАТОГО з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Русланом БОЛБОЧАНОМ

06.03.2017
DSC_0871_новый размер

06 березня 2017 року Ректор Дипломатичної академії України при МЗС України пан Вячеслав ЦІВАТИЙ провів робочуз устріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Й.В. паном Русланом БОЛБОЧАНОМ, Почесним Консулом Республіки Молдова в Україні Михайлом КУНИЦЬКИМ та першим секретарем Посольства Республіки Молдова вУкраїні пані Діаною ГАДЖОЮ.

У зустрічі з української сторони взяли участь проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків Дипломатичної академії України при МЗС України пані Наталія ТАТАРЕНКО та начальник відділу наукової роботи і міжнародних зв’язків ДАУ пані Леся ШНИРКОВА.

Робоча зустріч була присвячена обговоренню та узгодженню плану заходів з підготовки до проведення в Дипломатичній академії України при МЗС України спільно з Посольством Республіки Молдова в Україні Міжнародної науково-практичної конференції «Україна-Молдова: 25 років дипломатичних відносин», яка відбудеться 10 березня 2017 року. Відповідно до плану заходів з нагоди відкриття Конференції також готуються: тематична книжкова виставка та культурна програма, присвячені історії, дипломатії, політиці й культурі Республіки Молдова.

Галерея