06 травня 2017 року відбувся круглий стіл на тему «Японський погляд на зміни в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні»

11.05.2017
DSC_0719_новый размер

06 травня 2017 року відбувся круглий стіл на тему «Японський погляд на зміни в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні».

Організаторами заходу виступили Дипломатична академія України при МЗС України та Посольство Японії в Україні.

Круглий стіл модерував Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Сумі ШІГЕКІ.

В круглому столі взяли участь: Перший проректор Дипломатичної академії України при МЗС України Вячеслав ЦІВАТИЙ, проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків Дипломатичної академії України при МЗС України Наталія ТАТАРЕНКО, Надзвичайний і Повноважний Посол (2000-2006) Юрій КОСТЕНКО, Надзвичайний і Повноважний Посол (2006) Володимир МАКУХА, В.о. директора Департаменту країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону МЗС України Жанна ЛЕЩИНСЬКА, експерт Майдану закордонних справ Олександр ХАРА та інші.

Головний спікер заходу: Надзвичайний і Повноважний Посол Японії у США (2008-2012), Постійний представник Японії при ООН і СОТ в Женеві (2002-2005), Заступник міністра закордонних справ Японії (1999-2002) Ічіро ФУДЖІСАКІ.

Його Високоповажність презентував свій погляд на фундаментальні зміни в глобальній та регіональній безпековій архітектурі, що обумовлені зміцненням економічного полюсу убік Китаю, політичними пертурбаціями у США та Європі, в також агресивною політикою регіональних гравців, таких як Росія та Північна Корея.

Захід відбувся за сприяння Посольства Японії в Україні у рамках Року Японії в Україні.

Галерея