07 квітня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відбувся виступ Заступника голови місії Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні Й.В. пана Джорджа Кента

07.04.2017
DSC_0331_новый размер

07 квітня 2017 року в Залі Вченої ради Дипломатичній академії України при МЗС України провів лекційне заняття Заступник голови місії Посольства Сполучених Штатів Америки в УкраїніЙ.В. пан Джордж КЕНТ.

У своєму освітньому модулі Й.В. пан Джордж КЕНТ охарактеризував головні напрями зовнішньої політики та особливості дипломатичного інструментарію Сполучених Штатів Америки в умовах багатополярного сучасного світоустрою. Спільна лекція на тему: «Особливості зовнішньої політики, дипломатії та освітньої підготовки дипломатів США в умовах нових викликів і загроз ХХІ століття» була прочитана за інноваційною методикою дуальних занять Заступником голови місії Посольства Сполучених Штатів Америки Джорджем КЕНТОМ і доцентом кафедри дипломатичної та консульської служби Академії, Заслуженим працівником освіти України Вячеславом ЦІВАТИМ.

Пан Джордж КЕНТ відповів на численні запитання студентів і аспірантів Дипломатичної академії України при МЗС України. На зустрічі була присутня перший секретар/аташе з питань культури та освіти відділу преси, освіти та культури Посольства США пані Шері БІСТРАНСКІ.

Лекція була презентована в рамках навчальної дисципліни «Дипломатія іноземних держав» (доц. В.Г. Ціватий). Високий професіоналізм дипломата в сучасному світі – найважливіша умова реалізації національних інтересів держави.

Галерея