1-16 червня 2017 року в Центрі підвищення кваліфікації працівників дипломатичної служби проходив тематичний семінар підвищення кваліфікації працівників дипломатичної служби з практики консульської роботи

16.06.2017
DSC_0820_новый размер

1-16 червня 2017 року в Центрі підвищення кваліфікації працівників дипломатичної служби проходив тематичний семінар підвищення кваліфікації працівників дипломатичної служби з практики консульської роботи.

Під час навчання кандидати на заміщення посад, пов’язаних з виконанням консульських функцій у закордонних дипломатичних установах України, розглядали актуальні питання консульського захисту прав та інтересів громадян України за кордоном та вдосконалювали практичні навички консульської роботи.

Навчання проводили керівники Департаменту консульської служби МЗС України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціальної політики України та президент Української іноземної юридичної колегії Микола Павлов.

Крім того, в рамках заходу відбулися дводенний тренінг з  психологічних аспектів консульської роботи, який провела професор КПІ Лідія Смола та практичний семінар з надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми за участі представників Міжнародної організації з міграції.

Галерея