10 квітня 2017 року в Центрі підвищення кваліфікації працівників дипломатичної служби Дипломатичної академії України при МЗС України відбувся тематичний лекторій з питань світової економіки

11.04.2017
DSC_0345_новый размер

10 квітня 2017 року в Центрі підвищення кваліфікації працівників дипломатичної служби Дипломатичної академії України при МЗС України відбувся тематичний лекторій з питань світової економіки.

Економічна безпека країни та засоби протидії корупції були предметом обговорення з представниками Центру імені Джорджа К. Маршалла (Німеччина) – заступником декана Коледжу з вивчення міжнародних та безпекових питань Ріком ШТАЙНКЕ, директором чорноморських і євразійських програм Валбоной ЗЕНЕЛІ та директором програм з боротьби проти організованої транснаціональної злочинності Джозефом ВАННОМ.

У другій частині лекторію разом з директором сінгапурської компанії GLTrainingandConsultancy, професором Гарі ЛІТОМ було розглянуто досвід успішних реформ в Республіці Сінгапур та сучасні тренди розвитку економік країни Південно-Східної Азії.

У навчанні взяли участь понад 30 представників МЗС, МВС, МО, Мінфіну, Мінекономіки та РНБО.

Галерея