13 вересня 2016 р. Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні пан Руслан БОЛБОЧАН зустрівся зі студентами Дипломатичної академії України при МЗС України

13.09.2016
dsc_1825_novyj-razmer

13 вересня 2016 року Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні пан Руслан БОЛБОЧАН зустрівся та поспілкувався зі студентами Дипломатичної академії України при МЗС України у форматі живої дискусії, на виконання домовленості досягнутої 29 червня 2016 року під час протокольної зустрічі Ректора Академії Вячеслава ЦІВАТОГО з Й.В. паном Послом.

Під час спілкування зі студентами Академії Й.В. пан Руслан БОЛБОЧАН розповів про становлення українсько-молдовських дипломатичних відносин та їх сучасний стан, відзначивши інтенсивність та ефективність політичного діалогу на найвищому рівні та міжнародній арені між Україною та Молдовою. Окремо Й.В. пан Посол зупинився на безпекових питаннях у регіоні, внутрішній і зовнішній політиці Молдови, культурно-гуманітарній та торгово-економічній складових співробітництва між Україною та Молдовою, окреслив пріоритети та існуючі проблемні питання українсько-молдовських двосторонніх відносин. Студенти Академії мали можливість задати Й.В. панові Руслану БОЛБОЧАНУ запитання з тематики зустрічі.

Також в рамках візиту Й.В. пана Посла до Академії відбулася його робоча зустріч з проректором з наукової роботи і міжнародних зв’язків Дипломатичної академії України при МЗС України Наталією ТАТАРЕНКО та помічником ректора ДАУ Аллою ФУРСОЮ. З метою активізації співробітництва в освітній та науковій сферах між двома країнами Й.В. пан Руслан БОЛБОЧАН передав запрошення Ректору Академії Вячеславу ЦІВАТОМУ від Ректора Молдовського державного університету пана Георга ЧОКАНУ прийняти участь у роботі міжнародної конференції, що пройде в Університеті наприкінці вересня 2016 року.

Лекція відбулася у форматі навчальної дисципліни «Дипломатія іноземних держав» (доц. В.Г. ЦІВАТИЙ).