17-19 лютого 2017 р. на підсумковій конференції в Академії розглянуто результати успішного професійного стажування студентів Дипломатичної академії України при МЗС України в Міністерстві закордонних справ України, дипломатичних представництвах України за кордоном та в інших органах державної влади, які задіяні у сфері зовнішніх зносин

20.02.2017
фото (11)

17-19 лютого 2017 року на підсумковій конференції в Академії розглянуто результати успішного професійного стажування студентів Дипломатичної академії України при МЗС України в Міністерстві закордонних справ України, дипломатичних представництвах України за кордоном та в інших органах державної влади, які задіяні у сфері зовнішніх зносин.

У період з 10 по 29 січня 2017 року студенти другого курсу Дипломатичної академії України при МЗС України, відповідно до навчального плану підготовки магістрів за спеціальністю 8.18010006 – «Зовнішня політика», проходили професійне стажування в Міністерстві закордонних справ України, дипломатичних представництвах України за кордоном та в інших органах державної влади, які задіяні у сфері зовнішніх зносин.

Інформаційно-організаційний і навчально-методичний супровід практики забезпечували: ректор Академії В.Г.ЦІВАТИЙ; проректор Н.О.ТАТАРЕНКО; начальник відділу МЗС України В.І.ДЕМ’ЯНЕЦЬ; професорсько-викладацький склад Академії: Ігор ЖАЛОБА; Сергій ШЕРГІН; Катерина МАЛЬШИНА, Ігор ГОРОБЕЦЬ; Корнелія ЛУСКАЛОВА; Ілона ЛУКАЧ; Сергій ВЛАСОВ.

Усі студенти Академії успішно завершили професійне стажування, свідченням чому стали схвальні позитивні відгуки їх керівників практики. За результатом професійного стажування студенти Академії набули практичного досвіду роботи дипломатичних і консульських працівників, продемонструвавши високий рівень здобутих знань, навичок, умінь і професійних компетентностей.