17 лютого 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відбувся навчальний майстер-клас з питань співпраці України – НАТО

17.02.2017
DSC_0806_новый размер

17 лютого 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС Українивідбувся навчальний майстер-клас з питань співпраці України – НАТО.

Дипломатія нам дає чимало позитивних прикладів успішного розв’язання конфліктів, віднайдення шляхів протистояння агресії, вироблення схем подолання викликів і нейтралізації небезпеки  із застосуванням різноманітних механізмів захисту. Провідною школою з безпеки світового рівня, що забезпечує стабільність і певну захищеність євроатлантичного і євроінтеграційного просторів є Північноатлантичний Альянс.

Про потужний потенціал НАТО, стратегію Альянсу, а також основні складові співробітництва з Україною йшлося під час проведеного в Дипломатичній академії України при МЗС України навчального майстер-класу фахівців з зазначених питань, начальника відділу НАТО Департаменту міжнародної безпеки Міністерства закордонних справ України Георгія ТОЛКАЧОВА та радника Володимира ВОЛОШЕНЮКА. Навчання-практикум відбулося в рамках засідання Політико-дипломатичного клубу «Консенсус» за організаційної підтримки ректора Академії Вячеслава ЦІВАТОГО і завідувача кафедри зовнішньої політики і дипломатії Людмили ЧЕКАЛЕНКО.

Під час заняття його учасники – студенти другого року навчання – дізналися не з підручників та Інтернету, а від фахівців-практиків про напрями, взаємодію, особливості й складнощі співпраці України з Альянсом, отримали вичерпні відповіді на відверті та непрості запитання про перспективи нарощування обороноздатності нашої держави, про сценарії подальшого протистояння на Сході України, результативність Мінського переговорного процесу.

Галерея