20 лютого 2017 року в Дипломатичній академії України при Міністерстві закордонних справ України відбулася протокольна зустріч Ректора Вячеслава ЦІВАТОГО з Надзвичайним і Повноважним Послом Португальської Республіки в Україні пані Марією Кріштіною Серпою ди АЛМЕЙДА

20.02.2017
DSC_0826_новый размер

20 лютого 2017 року в Дипломатичній академії України при Міністерстві закордонних справ України відбулася робоча зустріч Ректорапана Вячеслава ЦІВАТОГО з Надзвичайним і Повноважним Послом Португальської Республіки в Україні пані Марією Кріштіною Серпою ди АЛМЕЙДА.

У зустрічі з української сторони також взяла участь помічник ректора Академії Алла ФУРСА.

Ї.В. пані Посол проінформувала українську сторону про систему відбору кадрів до дипломатичної служби Португалії та їх подальшу підготовку, а також детально зупинилася на системі онлайн-стажувань для адміністративного та дипломатичного складу закордонних дипломатичних установ Португалії. Було узгоджено можливість візиту делегації Дипломатичної академії України до Посольства Португальської Республіки в Україні з метою практичного ознайомлення з системою онлайн-стажувань в Португалії та подальшим запровадженням подібної моделі в Академії.

Під час зустрічі сторони обговорили можливість проведення спільних культурних та наукових заходів, зокрема було узгоджено за сприяння Ректора Дипломатичної академії України при МЗС України пана Вячеслава ЦІВАТОГО, Надзвичайного і Повноважного Посла Португальської Республіки в Україні пані Марії Кріштіни Серпи ди АЛМЕЙДА та Надзвичайного і Повноважного Посла України в Португальській Республіці пані Інни ОГНІВЕЦЬ у 2017 році видання спеціального номера наукового журналу «Україна та Португалія: 25 років дипломатичних відносин».

У рамках програми перебування в Академії Ї.В. пані Посол зустрілася з професорсько-викладацьким складом та студентами. Під час спілкування Ї.В. пані Марія Кріштіна Серпа ди АЛМЕЙДА розповів про економічну, політичну та інституціональну складову зовнішньої політики і дипломатії Португальської Республіки, сучасний стан українсько-португальських відносин, а також систему відбору та підготовки дипломатичних кадрів в Португалії. Окремо високоповажна гостя поділилася власним багаторічним досвідом кар’єрного дипломата Португалії. Після виступу Ї.В. пані Посла присутні мали можливість у форматі живої дискусії звернутися із запитаннями й висловити вдячність за цікаву, інформативну та практично корисну лекцію.

Галерея