22 березня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відбувся майстер-клас з питань дипломатичного протоколу та етикету

23.03.2017
DSC_0509_новый размер

Питання поведінки державного службовця і, зокрема дипломата, вимоги до спілкування, відповідного одягу, організаційних заходів дипломатичної роботи, а також національні особливості дипломатичного протоколу цікавлять будь яку освічену людину, яка має намір працювати у сфері міжнародних відносин.

На прохання студентів Дипломатичної академії України завідувач кафедри зовнішньої політики і дипломатії, Заслужений працівник науки і техніки України, доктор політичних наук, професор Людмила ЧЕКАЛЕНКО 22 березня 2017 року провела майстер-клас з питань дипломатичного протоколу та етикету.

Учасники заняття обговорили нові тенденції в системі протокольних вимог дипломатії ХХІ століття, дізналися про особливості ділового етикету різних етносів – мешканців різноманітних географічних регіонів світу, а викладач-дипломат Л. ЧЕКАЛЕНКО поділилася своїми спостереженнями і навичками з дипломатичної практики.

Заняття, яке відбулося в рамках політико-дипломатичного клубу «Консенсус», було організовано за підтримки першого проректора ДАУ при МЗС України В. ЦІВАТОГО і викликало неабиякий практичний інтерес у слухачів, які по завершенню навчання в стінах ДАУ намагатимуться поповнити лави дипломатичного корпусу України, братимуть участь у відповідних конкурсах на вакантні посади та професійному тестуванні.

Галерея