24-25 березня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відбувся V Міжнародний молодіжний форум «Модель ООН: Майбутнє, якого прагнемо ми»

27.03.2017
DSC_0540_новый размер

24 березня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відкрито роботу V Міжнародного молодіжного форуму «Модель ООН: Майбутнє, якого прагнемо ми», який проводився разом з VIII регіональною конференцією старшокласників «Модель ООН. Київ -2017».

Форум був організований Дипломатичною академією України спільно з Представництвом ООН в Україні, Київською міською державною адміністрацією та Загальноосвітнім навчальним закладом «Київський ліцей бізнесу».

Тематика включала питання, пов’язані з посиленням ролі ООН в забезпеченні миру та стабільності розвитку, і присвячена обговоренню проблем біженців, зміни клімату, гуманітарного та соціального значення діяльності ООН тощо.

З вітальним словом до молоді звернулися проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків Дипломатичної академії України при МЗС України Наталія ТАТАРЕНКО, Директор Департаменту міжнародних організацій МЗС України Андрій ПРАВЕДНИК, Директор Загальноосвітнього навчального закладу «Київський ліцей бізнесу» Людмила ПАРАЩЕНКО, Представник управління Верховного комісаріату ООН у справах біженців України Пабло МАТЕО, Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Олена ФІДОНЯН, Надзвичайний та Повноважний Посол, ветеран дипломатичної служби України Ігор ТУРЯНСЬКИЙ.

25 березня 2017 року Форум продовжив свою роботу у форматі трьох тематичних круглих столів, а саме: І. ООН: підтримка миру і міжнародне співробітництво у вирішенні глобальних проблем економічного, соціального та гуманітарного характеру; ІІ. Анексія Криму та конфлікт на Донбасі: чи є шанс для миротворчої дипломатії?; ІІІ. ООН - гарант світової безпеки і стабільності.

У заході взяли участь викладачі Академії та вчителі київських шкіл, аспіранти, студенти й учні з різних міст України, зокрема Києва, Одеси, Миколаєва, Запоріжжя, Ужгорода, Чернівців, а також іноземні учасники з Грузії та Молдови.

Галерея