26 квітня 2017 року Наукова бібліотека Дипломатичної академії України при МЗС України розгорнула книжкову виставку-презентацію та її Веб-версію в online режимі «Україна-Таджикистан: 25 років дипломатичних відносин»

26.04.2017
H1X34MXqiGk

26 квітня 2017 року Наукова бібліотека Дипломатичної академії України при МЗС України розгорнула книжкову виставку-презентацію та її Веб-версію в online режимі «Україна-Таджикистан: 25 років дипломатичних відносин», також взяла участь у  книжковій виставці розгорнутій Посольством Республіки Таджикистан у рамках міжнародної науково-практичної конференції «Таджикистан та Україна – 25 років співробітництва». Учасники конференції мали можливість ознайомитися з новими цікавими, презентаційними виданнями про країну та виданнями представленими з особистої книгозбірні письменником, сходознавцем, головним редактором журналу «Український Світ» паном Олександром ШОКАЛО. Особливе зацікавлення учасників конференції викликали переклади поезій на таджицьку мову Тараса Шевченко та Лесі Українки, на українську мову таджицьких поетів та письменників: Муміна Каноата, Мухіддіна Ходжаєва, Уруна Кухзода та інших, а також народних казок та оповідань.

На виставці у читальному залі НБ ДАУ використані матеріали з фондів Наукової бібліотеки Дипломатичної академії України при МЗС України та друковані матеріали, люб’язно подаровані раніше Науковій бібліотеці Дипломатичної академії України при МЗС України паном Файзулло ХОЛБОБОЄВИМ – Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Таджикистан в Україні. Дані наукові та навчально-методичні видання будуть корисними для слухачів Дипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ України, допоможуть їм у засвоєнні цілої низки дипломатичних дисциплін: «Зовнішня політика України», «Регіонознавство і країнознавство», «Компаративна історія, теорія і практика дипломатії», «Дипломатія іноземних держав», «Міжнародні відносини й міжнародно-політичні системи: історія й сучасність» та ін.

З експозицією зазначеної виставки можна ознайомитися в приміщенні читального залу Наукової бібліотеки Дипломатичної академії України при МЗС України.

Усі матеріали книжкової виставки (31 джерело) структуровано відповідно до Бібліотечно-бібліографічної системи класифікування документів (ББК).

Працівники Наукової бібліотеки Академії  бажають всім приємних хвилин та особистих відкриттів на тематичній виставці.

Бібліографічний покажчик джерел фонду Наукової бібліотеки Дипломатичної академії України при МЗС України на тему Україна Таджикистан

 

Галерея