26 квітня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відбулася міжнародна науково-практична конференція «Україна – Республіка Таджикистан: 25 років дипломатичних відносин»

27.04.2017
DSC_0580_новый размер

26 квітня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відбулася міжнародна науково-практична конференція «Україна – Республіка Таджикистан: 25 років дипломатичних відносин».

Організаторами заходу виступили Дипломатична академія України при МЗС України та Посольство Республіки Таджикистан в Україні.

Участь у роботі конференції взяли співробітники Міністерства закордонних справ України, представники органів державної влади України, дипломатичного корпусу та міжнародних організацій, провідні українські та закордонні вчені й експерти.

Мета конференції: аналіз на експертному рівні 25-річної історії та сучасного стану українсько-таджицьких двосторонніх відносин, формування спільного бачення головних пріоритетів і перспектив їх подальшого розвитку в політичній, економічній, дипломатичній і культурних сферах.

Конференцію вступним словом відкрили: Державний секретар МЗС України Андрій ЗАЯЦЬ, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Таджикистан в Україні Файзулло ХОЛБОБОЄВ, В.о. ректора Дипломатичної академії України Станіслав ПРОШКО, Дуаєн,Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Туркменістан в Україні Нурберди АМАНМУРАДОВ, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Самат ОРДАБАЄВ, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні Алішер АБДУАЛІЄВ, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Македонія в Україні Столе ЗМЕЙКОСКИ, Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Азер ХУДІЄВ.

Модератором заходу виступила проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків Наталія ТАТАРЕНКО.

З доповідями під час заходу виступили: Т.в.о. Директора Департаменту країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону МЗС України Жанна ЛЕЩИНСЬКА, Заступник Міністра освіти і науки України Роман ГРЕБА, Голова україно-таджицької Ділової Ради Собірджон АЗИМОВ, Почесний Консул Республіки Таджикистан в Україні Віктор КАРАЧУН, завідувач регіональних систем та європейської інтеграції Дипломатичної академії України Сергій ШЕРГІН, завідувач кафедри зовнішньої політики і дипломатії Дипломатичної академії України Людмила ЧЕКАЛЕНКО, академік Української технологічної академії, доктор філософії в галузі права Давлат БЕГОВ, Голова Громадської організації «Українсько-таджицьке товариство імені Агатангела Кримського» Олександр ШОКАЛО та інші відомі українські і зарубіжні політики, вчені, експерти.

Галерея