27 лютого 2017 року делегація Дипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ України відвідала Посольство Португальської Республіки в Україні з метою ознайомлення з моделлю підготовки та підвищення кваліфікації працівників португальської дипломатичної служби (E-learning)

28.02.2017
УП

27 лютого 2017 року РекторДипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ України пан Вячеслав ЦІВАТИЙ разом із директором Центру підвищення кваліфікації працівників дипломатичної служби Академії паном Олександром КИРИЧЕНКО та помічником ректора Академії пані Аллою ФУРСОЮ відвідали Посольство Португальської Республіки в Україні де зустрілися з Надзвичайним і Повноважним Послом Португальської Республіки в Україні пані Марією Кріштіною Серпою ди АЛМЕЙДА.

Під час робочої зустрічі Ї.В. пані Посол проінформувала українську сторону про систему роботи, підвищення кваліфікації та оцінювання роботи працівників Посольства. Окремо Й.В. пані Марія Кріштіна Серпа ди АЛМЕЙДА зупинилася на структурі, завданнях, системі підготовки молодих португальських дипломатів та відповідному навчальному плані Дипломатичного інституту МЗС Португальської Республіки.

З метою ознайомлення української сторони з моделлю підготовки та підвищення кваліфікації працівників португальської дипломатичної служби з її частковим подальшим впровадженням в Академії українським гостям було наочно продемонстровано онлайн-платформу тестування та спеціалізованого навчання (E-learning) співробітників МЗС Португальської Республіки.