УВАГА!!! Дипломатична академія України при МЗС України  та Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні  оголошують конкурс на участь в Літній школі «Безпека в небезпеці»

13.05.2017
DAU_Ebert

Дипломатична академія України при МЗС України та Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні оголошують конкурс на участь в Літній школі «Безпека в небезпеці».

Мета Літньої школи:

 • сприяти детальному обговоренню пріоритетів безпекового існування України;
 •   допомогти учасникам розібратися в складній безпековій ситуації, що склалася в світі;
 •  познайомити учасників із можливими шляхами протидії або нейтралізації загроз з метою захисту інтересів української держави;
 •  залучити молодих експертів і аналітиків до формування політичної думки через обговорення сучасних викликів та загроз, що постають перед учасниками міжнародних стосунків.
 • Літня Школа відбудеться 19-21 червня 2017 року у м. Київ.

  Серед підтверджених спікерів Школи:

  Джеймс Шерр, асоційований дослідник, Chatham House;

  Сергій Корсунський, Посол з особливих доручень;

  Сінді Віттке, Керівник дослідницької групи із «заморожених» та «незаморожених конфліктів», Ляйбніцький Інститут Східних та Південно-східних європейських студій, Регенсбург;

  Олівер Майєр, заступник голови сектору досліджень міжнародної безпеки, Німецький інститут міжнародних та безпекових справ (SWP).

  Набір учасників Школи відбуватиметься на конкурсній основі. Для участі у конкурсі запрошуються слухачі, студенти та аспіранти вищих навчальних закладів України, а також молоді фахівці у галузі міжнародних відносин та безпеки. Присутність на усіх лекціях Школи є обов’язковою умовою участі. Після успішного закінчення школи учасникам вручається сертифікат.

 • Для участі заповніть, будь ласка аплікаційну форму та надішліть її на скриньку summerschool.dau@gmail.com. Зберігаючи її, будь ласка вкажіть в назві ваше прізвище англійськими літерами (за прикладом: Petrov_2017.doc). Аплікаційну форму можна завантажити тут.

  Кінцевий термін подачі заявок – 1 червня 2017 року. Оголошення результатів відбору – 6 червня 2017 року.

  Робочі мови Літньої школи – українська, англійська (частина занять буде відбуватися англійською мовою без перекладу, тому достатній для розуміння та вираження своїх думок рівень знання англійської мови є необхідною умовою участі).

 • Детальну інформацію про літню школу можна отримати на сайті Фонду Фрідріха Еберта