З 06 по 14 березня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України перебуває з візитом у рамках Меморандуму про співробітництво делегація факультету міжнародних відносин Молдавського державного університету

10.03.2017
DSC_1034_новый размер

З 06 по 14 березня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України перебуває з візитом у рамках Меморандуму про співробітництво делегація факультету міжнародних відносин Молдавського державного університету.

Під час візиту заплановано комплекс заходів по обміну досвідом між вищеназваними інституціями щодо підвищення кваліфікації і професійного навчання дипломатів в Україні та Республіці Молдова (компаративний аналіз).

За підсумками наукової конференції, методологічного семінару та круглих столів планується видання навчально-методичного посібника.

Завідувач Департаментом міжнародних відносин, доктор політичних наук, професор Молдавського державного університету Валентина ТЕОСА презентувала підбірку видань щодо сучасної зовнішньої політики, дипломатії та економіки Республіка Молдова.

У робочій зустрічі брали участь: Ректор Дипломатичної академії України при МЗС України, Заслужений працівник освіти України Вячеслав ЦІВАТИЙ; проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Наталія ТАТАРЕНКО; проректор з адміністративних питань та економічного розвитку Микола ШИПАНЮК; завідувач Департаментом міжнародних відносин, доктор політичних наук, володар почесного звання «Om Emerit», професор Молдавського державного університету Валентина ТЕОСА.

Галерея