24.04.2017

06 травня 2017 року о 10:30 в Дипломатичній академії України за ініціативи Посольства Японії в Україні відбудеться круглий стіл “Changing Asia Pacific – a Japanese view” у рамках Року Японії в Україні – 2017

kir

06 травня 2017 року о 10:30  в Дипломатичній академії України за ініціативи Посольства Японії в Україні відбудеться круглий стіл “Changing Asia Pacific –  a Japanese view” у рамках Року Японії в Україні - 2017.

Головний спікер: Надзвичайний і Повноважний Посол Японії у США Ічіро ФУДЖІСАКІ (2008-2012).

До участі у роботі круглого столу запрошуються співробітники Міністерства закордонних справ України, представники органів державної влади, провідні українські і зарубіжні науковці та експерти, студенти, аспіранти, молоді вчені.

Місце проведення: Зала Вченої Ради Дипломатичної академії України (ауд. 212).

Бажаючих відвідати круглий стіл, прохання повідомити Посольство Японії в Україні (seimu@kv.mofa.go.jp, відповідальна особа – Ольга Ільїнська, асистент політичного відділу).

 

24.04.2017

Центр східноєвропейських досліджень Варшавського університету запрошує до участі в чотирнадцятій щорічній сесії Варшавської Східно-Європейської конференції “EAST-CENTRAL EUROPE VIS-À-VIS GLOBAL CHALLENGES”

WEEC-baner_strona-SEW-1

Центр східноєвропейських досліджень Варшавського університету (STUDIUM Europy WSCHODNIEJ UW) організовує чотирнадцяту щорічну сесію Варшавської Східно-Європейської конференції “EAST-CENTRAL EUROPE VIS-À-VIS GLOBAL CHALLENGES”, яка відбудеться у Варшаві, 10-13 липня 2017 року.

Термін подачі заявок: 15 травня 2017 року.

Список загальних тем Конференції:
• авторитаризм
кордони
• громадянське суспільство, верховенство права
• комунізм, пост-комунізм
• культура
• д
епортація
• Схід проти Заходу
• Східне партнерство
• економіка, економічна трансформація
• енергетична безпека, НАТО, регіональна безпека
• глобалізація
• історія та сучасні проблеми
• імперіалізм,
неоімперіалізм
• меншини
• нації, народності, національні конфлікти, творення націй
НГО
• релігія
• конфлікт історичних
спогадів в регіоні
• трансформація, демократизація
• Захід в посткомуністичному світі
та інші

Більш детальна інформація за посиланням:http://studium.uw.edu.pl/event/warsaw-east-european-conference-call-for-papers/

05.04.2017

26 квітня 2017 року в Дипломатичній академії України відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Таджикистан та Україна – 25 років співробітництва»

26042017

26 квітня 2017 року в Дипломатичній академії України за ініціативи Посольства Республіки Таджикистан в Україні відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Таджикистан та Україна – 25 років співробітництва» присвячена 25-ій річниці дипломатичних відносин між Україною та Республікою Таджикистан.

Мета конференції: аналіз, оцінка на експортному рівні 25-річної історії та сучасного стану українсько-таджицьких двосторонніх відносин, формулювання спільного бачення головних пріоритетів і перспектив їх подальшого розвитку в політичній, економічній, дипломатичній і культурній сферах.

Інформаційний лист

Галерея

14.02.2017

28 квітня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відбудеться Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Зовнішня політика і дипломатія Української Народної Республіки (до 100-річчя Української революції 1917-1921 рр.)»

28042017

28 квітня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відбудеться Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Зовнішня політика і дипломатія Української Народної Республіки (до 100-річчя Української революції 1917-1921 рр.)».

 

Інформаційний лист

Галерея

11.02.2017

19-20 травня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відбудеться Третя Міжнародна науково-практична конференція «ІНСТИТУЦІОНАЛІЗАЦІЯ: ДИПЛОМАТІЯ, ПОЛІТИКА, СИСТЕМИ»

19-20.05.2017

19-20 травня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відбудеться Третя Міжнародна науково-практична конференція «ІНСТИТУЦІОНАЛІЗАЦІЯ: ДИПЛОМАТІЯ, ПОЛІТИКА, СИСТЕМИ».

Основні напрями роботи конференції: інституціоналізація: теоретико-методологічний підхід; інституціоналізація зовнішньої політики і дипломатії в історичній ретроспективі, сьогоденні й перспективі; дипломатія і зовнішня політика в історичній ретроспективі, сьогоденні та перспективі; зовнішня політика держав світу в поліцентричному світі; зовнішня політика України: здобутки, проблеми, перспективи; історіографія та джерелознавство з питань зовнішньої політики і дипломатії; дипломатичні служби держав світу: компаративний аналіз; аналіз і прогнозування зовнішньої політики і дипломатичної діяльності; філософія політики і дипломатії; філософський, соціологічний, культурологічний і правовий аспекти зовнішньої політики і дипломатії та ін.

Матеріали зазначеної конференції будуть опубліковані в нових наукових збірниках:

«Зовнішня політика і дипломатія / Foreign Policy and Diplomacy»(зареєстровано в Департаменті державної реєстрації Міністерства юстиції України, м. Київ, 29 червня 2016 року; серія та номер свідоцтва: КВ 22183-12083Р).

«Дипломатія: теорія, історія, практика / Diplomacy: Theory, History, Practice» (зареєстровано в Департаменті державної реєстрації Міністерства юстиції України, м. Київ, 16 червня 2016 року; серія та номер свідоцтва: КВ 22182-12082Р).

Головний редактор наукових видань: Заслужений працівник освіти України, кандидат історичних наук, доцент кафедри дипломатичної та консульської служби Вячеслав Григорович ЦІВАТИЙ.

Запрошуємо науковців до публікації в нових наукових журналах і наукових збірниках Дипломатичної академії України при МЗС України, електронна адреса наукових видань: tsivatyi@gmail.com

11.02.2017

24-25 травня 2017 р. в Дипломатичній академії України при МЗС України відбудеться Третя Міжнародна науково-практична конференція «ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ: ПОГЛЯД ІЗ ХХІ СТОЛІТТЯ»

24-25.05.2017

24-25 травня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відбудеться Третя Міжнародна науково-практична конференція «ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ: ПОГЛЯД ІЗ ХХІ СТОЛІТТЯ».

Основні напрями роботи конференції: всесвітня історія: політика, дипломатія, культура, право, соціум; дипломатія і зовнішня політика в історичній ретроспективі та перспективі; дипломатія, зовнішня політика і міжнародні відносини; зовнішня політика і дипломатія України у всесвітньо-історичному процесі: здобутки, проблеми, перспективи; історіографія та джерелознавство з питань зовнішньої політики і дипломатії; дипломатичні служби держав світу: компаративний аналіз; аналіз і прогнозування зовнішньої політики і дипломатії; міжнародні організації в дипломатії та зовнішній світовій політиці та ін.

Матеріали зазначеної конференції будуть опубліковані в нових наукових журналах і збірниках:

«Всесвітня історія: погляд х ХХІ століття» / «The World History: A View from the XXI century» (зареєстровано в Департаменті державної реєстрації Міністерства юстиції України, м. Київ, 29 червня 2016 року; серія та номер свідоцтва: КВ 22175-12075Р).

«Медієвістика. Середні віки: дипломатія, політика, суспільство» / «Medieval Studies. Middle Ages: Diplomacy, Politics, Society» (зареєстровано в Департаменті державної реєстрації Міністерства юстиції України, м. Київ, 04 жовтня 2016 року; серія та номер свідоцтва: КВ 22378-12278Р).

«Ранній Новий час (XVI-XVIII ст.): дипломатія, зовнішня політика, міжнародні відносини» / «Early Modern Time (XVI-XVIII centuries): Diplomacy, Foreign Policy, International Relations» (зареєстровано в Департаменті державної реєстрації Міністерства юстиції України, м. Київ, 04 жовтня 2016 року; серія та номер свідоцтва: КВ 22379-12279Р).

«Всесвітня історія: Середні віки і ранній Новий час» /«The World History: the Middle Ages and the Early Modern Time» (зареєстровано в Департаменті державної реєстрації Міністерства юстиції України, м. Київ, 16 червня 2016 року; серія та номер свідоцтва: КВ 22181-12081Р).

«Зовнішня політика і дипломатія / Foreign Policy and Diplomacy»(зареєстровано в Департаменті державної реєстрації Міністерства юстиції України, м. Київ, 29 червня 2016 року; серія та номер свідоцтва: КВ 22183-12083Р).

«Дипломатія: теорія, історія, практика / Diplomacy: Theory, History, Practice» (зареєстровано в Департаменті державної реєстрації Міністерства юстиції України, м. Київ, 16 червня 2016 року; серія та номер свідоцтва: КВ 22182-12082Р).

Головний редактор наукових видань: Заслужений працівник освіти України, кандидат історичних наук, доцент кафедри дипломатичної та консульської служби Вячеслав Григорович ЦІВАТИЙ.

Запрошуємо науковців до публікації в нових наукових журналах і наукових збірниках, електронна адреса видання: tsivatyi@gmail.com

11.02.2017

29-30 травня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відбудеться П’ята Міжнародна науково-практична конференція «ДИПЛОМАТІЯ І ЗОВНІШНЯ ПОЛІТИКА: МОДЕЛІ, ІНСТИТУТИ, ІНСТРУМЕНТАРІЙ (ІСТОРИЧНА РЕТРОСПЕКТИВА Й СЬОГОДЕННЯ)»

14690259-ПОЛИТИКА-абстракции-надписью-вокруг-Земли-на-белом-фоне

29-30 травня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відбудеться Пята Міжнародна науково-практична конференція «ДИПЛОМАТІЯ І ЗОВНІШНЯ ПОЛІТИКА: МОДЕЛІ, ІНСТИТУТИ, ІНСТРУМЕНТАРІЙ (ІСТОРИЧНА РЕТРОСПЕКТИВА Й СЬОГОДЕННЯ)».

Основні напрями роботи конференції: дипломатія і зовнішня політика в історичній ретроспективі, сьогоденні та перспективі; зовнішня політика держав світу в поліцентричному світі; зовнішня політика України: здобутки, проблеми, перспективи; історіографія та джерелознавство з питань зовнішньої політики і дипломатії; дипломатичні служби держав світу: компаративний аналіз; аналіз і прогнозування зовнішньої політики і дипломатичної діяльності; філософія політики і дипломатії; філософський, культурологічний і правовий аспекти зовнішньої політики і дипломатії та ін.

Матеріали зазначеної конференції будуть опубліковані в нових наукових збірниках:

«Зовнішня політика і дипломатія / Foreign Policy and Diplomacy»(зареєстровано в Департаменті державної реєстрації Міністерства юстиції України, м. Київ, 29 червня 2016 року; серія та номер свідоцтва: КВ 22183-12083Р).

«Дипломатія: теорія, історія, практика / Diplomacy: Theory, History, Practice» (зареєстровано в Департаменті державної реєстрації Міністерства юстиції України, м. Київ, 16 червня 2016 року; серія та номер свідоцтва: КВ 22182-12082Р).

Головний редактор наукових видань: Заслужений працівник освіти України, кандидат історичних наук, доцент кафедри дипломатичної та консульської служби Вячеслав Григорович ЦІВАТИЙ.

Запрошуємо науковців до публікації в нових наукових журналах і наукових збірниках Дипломатичної академії України при МЗС України, електронна адреса наукових видань: tsivatyi@gmail.com

11.02.2017

29-30 червня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відбудеться П’ята Міжнародна науково-практична конференція «СЕРЕДНІ ВІКИ І РАННІЙ НОВИЙ ЧАС: ПОГЛЯД ІЗ ХХІ СТОЛІТТЯ»

29-30.06.2017

29-30 червня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відбудеться Пята Міжнародна науково-практична конференція «СЕРЕДНІ ВІКИ І РАННІЙ НОВИЙ ЧАС: ПОГЛЯД ІЗ ХХІ СТОЛІТТЯ».

У рамках конференції відбудеться Четвертий Міжнародний науково-практичний круглий стіл: «СЕРЕДНЬОВІЧНЕ МІСТО: ДИПЛОМАТІЯ, ПОЛІТИКА, СУСПІЛЬСТВО» (памяті професора Дипломатичної академії України при МЗС України Наталії Гордіївни ПОДАЛЯК).

Основні напрями роботи конференції: дипломатія і зовнішня політика в історичній ретроспективі та перспективі; дипломатія, зовнішня політика і міжнародні відносини в добу Середньовіччя і раннього Нового часу; зовнішня політика і дипломатія України Середніх віків і раннього Модерного часу: здобутки, проблеми, перспективи; історіографія та джерелознавство з питань зовнішньої політики і дипломатії; дипломатичні служби держав світу: компаративний аналіз; аналіз і прогнозування зовнішньої політики і дипломатії; міжнародні організації в дипломатії та зовнішній світовій політиці та ін.

Матеріали зазначеної конференції будуть опубліковані в нових наукових журналах і збірниках:

«Медієвістика. Середні віки: дипломатія, політика, суспільство» / «Medieval Studies. Middle Ages: Diplomacy, Politics, Society» (зареєстровано в Департаменті державної реєстрації Міністерства юстиції України, м. Київ, 04 жовтня 2016 року; серія та номер свідоцтва: КВ 22378-12278Р).

«Ранній Новий час (XVI-XVIII ст.): дипломатія, зовнішня політика, міжнародні відносини» / «Early Modern Time (XVI-XVIII centuries): Diplomacy, Foreign Policy, International Relations» (зареєстровано в Департаменті державної реєстрації Міністерства юстиції України, м. Київ, 04 жовтня 2016 року; серія та номер свідоцтва: КВ 22379-12279Р).

«Всесвітня історія: Середні віки і ранній Новий час» /«The World History: the Middle Ages and the Early Modern Time» (зареєстровано в Департаменті державної реєстрації Міністерства юстиції України, м. Київ, 16 червня 2016 року; серія та номер свідоцтва: КВ 22181-12081Р).

«Зовнішня політика і дипломатія / Foreign Policy and Diplomacy»(зареєстровано в Департаменті державної реєстрації Міністерства юстиції України, м. Київ, 29 червня 2016 року; серія та номер свідоцтва: КВ 22183-12083Р).

«Дипломатія: теорія, історія, практика / Diplomacy: Theory, History, Practice» (зареєстровано в Департаменті державної реєстрації Міністерства юстиції України, м. Київ, 16 червня 2016 року; серія та номер свідоцтва: КВ 22182-12082Р).

«Всесвітня історія: погляд х ХХІ століття» / «The World History: A View from the XXI century» (зареєстровано в Департаменті державної реєстрації Міністерства юстиції України, м. Київ, 29 червня 2016 року; серія та номер свідоцтва: КВ 22175-12075Р).

Головний редактор наукових видань: Заслужений працівник освіти України, кандидат історичних наук, доцент кафедри дипломатичної та консульської служби Вячеслав Григорович ЦІВАТИЙ.

Запрошуємо науковців до публікації в нових наукових журналах і наукових збірниках, електронна адреса видання: tsivatyi@gmail.com

11.02.2017

19-20 червня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відбудеться Шоста Міжнародна науково-практична конференція «ДИПЛОМАТІЯ І ЗОВНІШНЯ ПОЛІТИКА: МОДЕЛІ, ІНСТИТУТИ, ІНСТРУМЕНТАРІЙ (ІСТОРИЧНА РЕТРОСПЕКТИВА Й СЬОГОДЕННЯ)»

19-20.06.2017

19-20 червня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відбудеться Шоста Міжнародна науково-практична конференція «ДИПЛОМАТІЯ І ЗОВНІШНЯ ПОЛІТИКА: МОДЕЛІ, ІНСТИТУТИ, ІНСТРУМЕНТАРІЙ (ІСТОРИЧНА РЕТРОСПЕКТИВА Й СЬОГОДЕННЯ)».

Основні напрями роботи конференції: дипломатія і зовнішня політика в історичній ретроспективі, сьогоденні та перспективі; зовнішня політика держав світу в поліцентричному світі; зовнішня політика України: здобутки, проблеми, перспективи; історіографія та джерелознавство з питань зовнішньої політики і дипломатії; дипломатичні служби держав світу: компаративний аналіз; аналіз і прогнозування зовнішньої політики і дипломатичної діяльності; філософія політики і дипломатії; філософський, культурологічний і правовий аспекти зовнішньої політики і дипломатії та ін.

Матеріали зазначеної конференції будуть опубліковані в нових наукових збірниках:

«Зовнішня політика і дипломатія / Foreign Policy and Diplomacy»(зареєстровано в Департаменті державної реєстрації Міністерства юстиції України, м. Київ, 29 червня 2016 року; серія та номер свідоцтва: КВ 22183-12083Р).

«Дипломатія: теорія, історія, практика / Diplomacy: Theory, History, Practice» (зареєстровано в Департаменті державної реєстрації Міністерства юстиції України, м. Київ, 16 червня 2016 року; серія та номер свідоцтва: КВ 22182-12082Р).

Головний редактор наукових видань: Заслужений працівник освіти України, кандидат історичних наук, доцент кафедри дипломатичної та консульської служби Вячеслав Григорович ЦІВАТИЙ.

Запрошуємо науковців до публікації в нових наукових журналах і наукових збірниках Дипломатичної академії України при МЗС України, електронна адреса наукових видань: tsivatyi@gmail.com

10.02.2017

17 березня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відбудеться II Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Економічна дипломатія: нові тренди і механізми»

123

17 березня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відбудеться II Міжнародна науково-практична конференція на тему:«Економічна дипломатія: нові тренди і механізми».

Захід проводиться за ініціативи кафедри міжнародної економіки та економічної дипломатії Дипломатичної академії України при МЗС України.

Мета конференції: науковий захід проводиться з метою здійснення комплексного наукового розгляду актуальних проблем економічної дипломатії із залученням зусиль слухачів, студентів, аспірантів, науковців, дипломатів, які досліджують особливості та перспективи економічної дипломатії в Україні.

За результатами планується друк збірника наукових матеріалів конференції.
Інформаційний лист