Підвищення кваліфікації

Про Центр півищення кваліфікації
Структура Центру підвищення кваліфікації
Контакти

 

Про Центр півищення кваліфікації

12 січня 2001 року з метою зміцнення кадрового потенціалу дипломатичної служби України Колегія МЗС України прийняла рішення щодо створення системи підвищення кваліфікації працівників дипломатичної служби на базі Дипломатичної академії при МЗС України.

На виконання цього рішення 22 січня 2001 року наказом ректора Дипломатичної академії України при МЗС України було утворено Курси підвищення кваліфікації працівників МЗС України, які у 2006 році було реорганізовано у Центр підвищення кваліфікації працівників дипломатичної служби.

До 2011 року Центр здійснював підвищення кваліфікації виключно працівників дипломатичної служби відповідно до потреб діяльності МЗС України.

У 2011 році згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2008 року № 516 « Деякі питання підготовки і підвищення кваліфікації у сфері зовнішніх зносин працівників органів державної влади» Центр розпочав професійне навчання державних службовців органів державної влади, які займаються питаннями зовнішніх зносин України.

Сьогодні Центр здійснює підвищення рівня професійної компетентності як працівників дипломатичної служби, так і державних службовців інших органів державної влади, які займаються питаннями зовнішніх зносин України.

Освітню діяльність Центр здійснює на підставі ліцензії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29 квітня 2011 року на надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації працівників органів державної влади у сфері зовнішніх зносин та відповідно до щорічних планів-графіків, затверджених керівництвом МЗС України.

Щороку в Центрі проходять підвищення кваліфікації у сфері зовнішніх зносин понад 400 працівників органів державної влади.

 

Структура Центру підвищення кваліфікації  працівників дипломатичної служби

Директор
Кириченко Олександр Павлович

Заступник директора
Юрчук Ольга Василівна

Навчально-організаційний та навчально-методичний відділ

Начальник
Резнікова Наталія Анатоліївна

Методист вищої категорії
Вдовиченко Тетяна Василівна

Провідний фахівець
Шашенко Антон Вадимович

Лаборант
Вареник Альона Сергіївна

Контакти

Поштова адреса:
вул. Велика Житомирська, 2, 01001, м. Київ-1

Електронна адреса:
E-mail: e1991@mail.da.mfa.gov.ua

Телефони:
279-39-31, 279-65-17

Факс:
279-39-31