Міжнародні візити

09-13 травня 2017 року відбулася Перша Міжнародна науково-практична конференція «УКРАЇНА І ГРУЗІЯ: ДИПЛОМАТИЧНІ ВІДНОСИНИ, МІЖНАРОДНІ ЗВ’ЯЗКИ, КУЛЬТУРНА ДИПЛОМАТІЯ», присвячена 25-річчю встановлення українсько-грузинських дипломатичних відносин (м. Батумі, Грузія)

00 НА ЗАСТАВКУ!!!

09-13 травня 2017 року відбулася Перша Міжнародна науково-практична конференція «УКРАЇНА І ГРУЗІЯ: ДИПЛОМАТИЧНІ ВІДНОСИНИ, МІЖНАРОДНІ ЗВЯЗКИ, КУЛЬТУРНА ДИПЛОМАТІЯ», присвячена 25-річчю встановлення українсько-грузинських дипломатичних відносин. Конференція проводилася на базі Батумського державного університету імені Шота Руставелі (Грузія).

 Організатори конференції: Міністерство закордонних справ України, Посольство України в Грузії, Дипломатична академія України при МЗС України, Батумський державний університет імені Шота Руставелі, Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин, Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв (ГДІП).

 З вітальним словом до учасників конференції звернулися: Ігор ДОЛГОВ, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Грузії; Суліко ТЕВІДЗЕ, перший заступник Міністра освіти і культури Аджарії; Мераб ХАЛВАШИ, ректор Батумського державного університету імені Шота Руставелі; Вячеслав ЦІВАТИЙ, перший проректор Дипломатичної академії України при МЗС України; Павло КРИВОНОС, директор ГДІП; Марина ГЕОРГАДЗЕ, декан факультету гуманітарних наук Батумського державного університету імені Шота Руставелі; Ірина МАТЯШ, професор Дипломатичної академії України при МЗС України, голова Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин; Наталія ТАТАРЕНКО, проректор Дипломатичної академії України при МЗС України.

На конференції відповідно до тематики було виголошено 36 доповідей доповідачами з Грузії, України, Польщі, Румунії з актуальних проблем згідно з тематикою конференції. Дипломатичну академію України при МЗС України на конференції представляли: проф. ЦВЄТКОВ О.Г., МАТЯШ І.Б., ЦІВАТИЙ В.Г., ТАТАРЕНКО Н.О., ТРОЯН С.С., ПЕРЕПЕЛИЦЯ Г.М. та інші.

 На конференції працювало три секції: «Україна і Грузія в міжнародних звязках: історія й сучасність», «Чорноморський регіон у міжнародних відносинах» і «Персоналії української та грузинської дипломатії через призму дипломатичних архівів и приватних колекцій».

 За підсумками роботи Першої Міжнародної науково-практичної конференції «УКРАЇНА І ГРУЗІЯ: ДИПЛОМАТИЧНІ ВІДНОСИНИ, МІЖНАРОДНІ ЗВЯЗКИ, КУЛЬТУРНА ДИПЛОМАТІЯ», присвяченої 25-річчю встановлення українсько-грузинських дипломатичних відносин буде опубліковано збірник наукових праць (українською, грузинською, англійською мовами).

 

Галерея

16-21 листопада 2016 р. делегація Дипломатичної академії України при МЗС України у складі Ректора Вячеслава ЦІВАТОГО і завідувача кафедри дипломатичної та консульської служби Ігоря ЖАЛОБИ перебувала з робочим візитом у м. Клагенфурт на запрошення Уряду федеральної землі Каринтія (Австрія) та взяла участь у роботі ХХVІІ-го Європейського Конгресу етнічних груп на тему «ГЛОБАЛІЗАЦІЯ: Fairplay для етнічних груп»

9

16-21 листопада 2016 року делегація Дипломатичної академії України при МЗС України у складі Ректора Вячеслав ЦІВАТОГО і завідувача кафедри дипломатичної та консульської служби Ігоря ЖАЛОБИ перебувала з робочим візитом у м. Клагенфурт на запрошення Уряду федеральної землі Каринтія (Австрія) та взяла участь у роботі ХХVІІ-го Європейського Конгресу етнічних груп на тему «ГЛОБАЛІЗАЦІЯ: Fairplay для етнічних груп».

У рамках програми перебування делегації відбулися зустрічі з Генеральним секретарем ПанЄвропи Австрія п. Райнгардом КЛОЧЕКОМ та мером міста Клагенфурта д-ром Марією-Луїзою МАТІАШІТЦ.

Делегація прийняла участь у подіумній дискусії «Ехо століття: перспективи для Каринтії 2020», учасником якої серед інших гостей був губернатор Каринтії др. Петер КАЙЗЕР, відкритті мистецької виставки «Ars Pannonica 2016» та роботі ХХVІІ-го Європейського Конгресу етнічних груп на тему «ГЛОБАЛІЗАЦІЯ: Fairplay для етнічних груп», що дозволило глибше оцінити стан наукової розробки проблеми міжетнічних відносин в країнах Європи, познайомитись з авторитетними вченими з Австрії, Німеччини, Румунії, Словенії та США.

Також делегація Академія була запрошена на офіційний прийом до Почесного Консульства Румунії в Австрійській Республіці.

Галерея

06-09 жовтня 2016 р. делегація Дипломатичної академії України при МЗС України взяла участь у роботі ювілейного Пан`європейського конгресу у Відні

imag3726

06-09 жовтня 2016 року делегація Дипломатичної академії України при МЗС України у складі завідувача кафедри дипломатичної та консульської служби, д.і.н., проф. І. ЖАЛОБИ, здобувача І. ГАВРИЛОВА, випускника К. КЛИМЕНКА та  журналіста «Радіо ЄС» В. ГОСУДАРСЬКОЇвзяла участь у роботі ювілейного Пан`європейського конгресу у Відні. Робота конгресу була присвячена проблемам сучасного стану Європи.

Під час Конгресу обговорювались історія Пан`європейського руху, майбутнє європейської молоді, міграція, економіка Європи, а також концепції розширення Європейського Союзу. Одним з питань, якого постійно торкались учасники дискусій, була російська агресія в Україні.

Захід, проведений Пан`європейськими рухами Австрії та Словенії, відвідало близько 300 делегатів з 20 країн, серед яких Президенти Македонії, Албанії та Косово, європейські політики, представники академічної спільноти та громадські діячі.

Від України в Конгресі взяли участь також Надзвичайний і Повноважний Посол України в Австрії пан Олександр ЩЕРБА, делегація з м. Чернівці на чолі з Почесним консулом Республіки Австрії в Чернівцях паном Сергієм ОСАЧУКОМ.

Галерея

З 26 вересня по 03 жовтня 2016 року відбувся візит Ректора Дипломатичної академії України при МЗС України Вячеслава ЦІВАТОГО до Молдавського державного університету (м. Кишинів)

31y7xk7wjtl_sy300_

З 26 вересня по 03 жовтня 2016 року відбувся візит Ректора Дипломатичної академії України при МЗС України Вячеслава ЦІВАТОГО до Молдавського державного університету (м. Кишинів).

Під час візиту Ректор взяв участь і виступив з доповіддю на пленарному засіданні Міжнародної науково-практичної конференції «Пострадянські держави між Росією та Європейським Союзом: аналіз геополітичних умов і політичних тенденцій»(27 вересня 2016 року, м. Кишинів) та Міжнародному круглому столі «Молдова – Україна – Грузія: інституціональний розвиток демократії та європейських цінностей»(28 вересня 2016 року, м. Кишинів). У конференції та круглому столі брали участь науковці з Молдови, України, Грузії, Румунії, Естонії та Італії.

29 вересня 2016 року для студентів факультету міжнародних відносин, політичних та адміністративних наук Ректор Вячеслав ЦІВАТИЙ провів майстер-клас на тему: «Україна в геополітичному просторі ХХІ століття» і презентував науковий доробок викладачів Академії за 2013-2016 роки, а також наукові журнали і щорічники «Науковий вісник Дипломатичної академії України», «Україна дипломатична» і «Зовнішні справи».

30 вересня 2016 року Вячеслав ЦІВАТИЙ на урочистому зібранні у Палаці урочистостей передав вітальну адресу керівництву Університету в особі ректора Георгія ЧОКАНУ та професорсько-викладацькому складу Молдавського державного університету з нагоди 70-річного ювілею зазначеного університету. Святкування ювілею Молдавського державного університету завершилося урочистим прийняттям.

З 20 по 28 червня 2016 р. відбувся візит делегації Дипломатичної академії України при МЗС України до Польського інституту дипломатії імені Ігнатія Яна Падеревського

13555823_1422256034467094_685452378_o (1)

З 20 по 28 червня 2016 року співробітники та студенти Дипломатичної академії України при МЗС України взяли участь у англомовній тренінговій програмі з питань європейської інтеграції та НАТО Польського інституту дипломатії імені Ігнатія Яна Падеревського, що була спеціально розроблена для працівників дипломатичної служби України, Грузії та Молдови.

Під час дев’ятиденного тренінгу учасники прослухали лекції з питань зовнішньої політики Польщі, процесу прийняття рішень ЄС, спільної зовнішньої та безпекової політики ЄС, а також взяли участь у тренінгах присвячених міжкультурному спілкуванню, майстерності публічних виступів з елементами ефективної комунікації, а також підготовці та проведенню переговорів. Лекції та тренінги проводили провідні дипломати з МЗС Польщі, спеціалісти з США та Великої Британії. Учасники програми мали можливість поспілкуватися у форматі відео-конференції з представниками ЄС та НАТО.

Українська делегація відвідала прийняття у Посольстві України в Республіці Польщі за участі Міністра освіти і науки України Лілії ГРИНЕВИЧ, Міністра молоді та спорту України Ігоря ЖДАНОВА та Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Польща  Андрія ДЕЩИЦІ.

Окрім того, учасники мали можливість відвідати Офіс ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини та Європейське агентство з охорони зовнішніх кордонів країн-членів Європейського Союзу Фронтекс (Frontex).

За результатами лекцій та тренінгів члени української делегації отримали сертифікати від Польського інституту дипломатії та курсів “Klos Training”.

Наступний візит представників Дипломатичної академії України при МЗС України до Польського інституту дипломатії імені Ігнатія Яна Падеревського відбудеться у період з 18 по 22 липня 2016 року з метою участі у програмі з питань публічної дипломатії та інформаційної політики.

18 грудня 2015 р. відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння з наукової та освітньої співпраці між Дипломатичною академією України та Кавказьким міжнародним університетом (м.Тбілісі, Грузія)

2

18 грудня 2015 року відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння з наукової та освітньої співпраці між Дипломатичною академією України при МЗС України та Кавказьким міжнародним університетом (м.Тбілісі, Грузія).

Меморандум був підписаний ректором Дипломатичної академії України Вячеславом ЦІВАТИМ та ректором Кавказького міжнародного університету Кахабером КОРДЗАЯ.

Церемонія підписання відбулася в приміщенні Кавказького міжнародного університету (м.Тбілісі, Грузія) за участю помічник ректора Дипломатичної академії України Алли ФУРСИ та ректора Кавказького міжнародного університету Кахабера КОРДЗАЯ.

Головною метою Меморандум, що складається з шести статей, є розвиток наукової та освітньої співпраці, зокрема проведення спільних міжнародних заходів, наукових досліджень, публікація наукових статей, здійснення обміну викладачами, аспірантами та студентами.

Галерея

18 грудня 2015 р. помічник ректора Дипломатичної академії України А.Фурса прийняла участь у робочій зустрічі експертів «Нові загрози безпеці в Чорноморсько-Каспійському регіоні» (м.Тбілісі, Грузія)

1

18 грудня 2015 року помічник ректора Дипломатичної академії України при МЗС України Алла ФУРСА в рамках участі в робочій зустрічі експертів міжнародної програми «Університети за мир» «Нові загрози безпеці в Чорноморсько-Каспійському регіоні» (м.Тбілісі, Грузія) виступила з доповіддю «Питання мілітаризації Криму і східних регіонів України – перспективи демілітаризації». У своєму виступі А.ФУРСА зазначила, що мілітаризація тимчасово окупованій території АР Крим є одним з ключових механізмів політики РФ щодо легітимізації незаконної анексії української території, а також навела основні кількісні показники угруповань збройних сил РФ у Криму та в східних регіонах України.

Організаторами зустрічі виступили Гельсінкська Громадянська Асамблея, Кавказький інститут регіональної безпеки, Фонд ім. Фрідріха Еберта, Гіресунський університет та Університет ім. Грігола Перадзе.

Зустріч проходила у форматі двох сесій: Нові загрози і питання безпеки Чорноморсько-Каспійського регіону в світлі ескалації російсько-турецького конфлікту; Старі та нові ресурси для стримування міжнародної ескалації.

У зустрічі прийняли участь експерти з України, Грузії, Росії, Німеччини, Туреччини, Азербайджану та Вірменії.

Галерея

18-19 травня 2015 р. слухачі Дипломатичної академії взяли участь у симпозіумі Панєвропейського руху у Стразбурзі (Франція)

4

18 -19 травня 2015 року слухачі першого курсу Дипломатичної академії України Валерій КРАМАРЕНКО, Владислав ЛІТЯГА та Ірина БОДНАР під керівництвом завідувача кафедри дипломатичної та консульської служби проф. І.В. ЖАЛОБИ взяли участь у симпозіумі, організованому Панєвропейським рухом Франції та Австрії.

Програма симпозіуму була присвячена розгляду питань безпеки, ефективної співпраці  та впровадження реформ у Європейському Союзі.

У рамках візиту до Страсбургу слухачі Академії мали можливість відвідати слухання Європейського суду з прав людини, а також Європейський парламент, де відбулася зустріч з парламентарями.

Галерея

03-10 травня 2015 р. група слухачів Дипломатичної академії України при МЗС України взяла участь у навчальному курсі «Дипломатія, міжнародні відносини та співпраця» (Естонська школа дипломатії, м. Таллінн, Естонська Республіка)

3

З 03 по 10 травня 2015 року 11 слухачів Дипломатичної академії України взяли участь у навчальному курсі «Дипломатія, міжнародні відносини та співпраця», організованому Естонською школою дипломатії за підтримки Програми професійної підготовки Офісу зв’язку НАТО в Україні.

Програма курсу була присвячена розгляду питань щодо діяльності ЄС, зовнішньої політики Республіки Естонія, міжнародної політики, дипломатії та двосторонніх українсько-естонських відносин. Інтерактивний модуль навчання був зосереджений на розвитку в слухачів навичок з міжнародних переговорів та публічних виступів.

У рамках програми перебування слухачі Академії мали можливість здійснити ознайомчі візити до Парламенту Естонської Республіки, Міністерства закордонних справ Естонської Республіки, Офісу компанії Skype у Таллінні, Посольства України в Естонській Республіці та Українського культурного центру.

По закінченню курсу всі учасники отримали сертифікати, які засвідчили успішне завершення навчання та підтвердили високий рівень підготовки слухачів Дипломатичної академії України при МЗС України.

Галерея

05 – 08 червня 2014 року відбувся візит Ректора Дипломатичної академії України до Турецької Республіки

Університет Фатіх

05 – 08 червня 2014 року Ректор Дипломатичної академії України взяв участь у 4-ому Міжнародному конгресі нових тенденцій у галузі вищої освіти в Університеті Фатіх (м. Стамбул).

Основна мета Конгресу полягала у створенні міжнародної платформи для обміну досвідом і встановлення стратегічного партнерства між різними університетами з академічного підприємництва. Учасники заходу розглянули основні проблеми та виклики у сфері вищої освіти, а також обговорили пропозиції щодо інноваційних методів їх вирішення. Були представлені досягнення у запровадженні інноваційних та стратегічних методів у вищій освіті через призму практичного досвіду навчальних установ країн учасниць Конгресу.

У рамках візиту та з метою налагодження двостороннього співробітництва 06 червня 2014 року М.А.КУЛІНІЧ зустрівся з Ректором Університету Фатіх, доктором Шеріфом Алі ТЕКАЛАНОМ. Під час зустрічі сторони обговорили напрямки подальшої співпраці між двома установами, зокрема, щодо участі турецьких партнерів у пілотному проекті англомовної магістерської програми, яку Дипломатична академія України при МЗС України планує запровадити у 2014-2015 навчальному році у рамках спільного освітнього проекту з Офісом зв’язку НАТО в Україні.

У ході зустрічі Сторони підписали попередній Протокол про міжнародну освітню співпрацю між Університетом Фатіх та Дипломатичною академією України, який передбачає спільну діяльність навчальних установ у галузі освіти, в організації міжнародного партнерства у сфері обміну професорсько-викладацьким складом і слухачами (студентами), навчальною та навчально-методичною літературою, а також у проведені науково-дослідницьких проектів, навчально-методичних круглих столів і наукових конференцій, симпозіумів, спільних наукових публікацій, зміцненні культурних зв’язків і обміну навчальною та науковою інформацією.

Галерея