Оголошення

До уваги аспірантів Дипломатичної академії України при МЗС України!

foto-do-novyny-2

На виконання рекомендацій Комітету у закордонних справах Верховної Ради України від 05 квітня 2017 року, який на своєму засіданні розглянув  Концепцію реформування Дипломатичної академії України при МЗС України, у Дипломатичній академії України при МЗС України Наказом ректора Академії була створена робоча група, що займатиметься вирішенням питання переведення аспірантів Академії для продовження навчання в аспірантурі наукових та вищих навчальних закладів України.

До складу робочої групи увійшли: Шниркова Л.В. – завідувач відділу наукової роботи і міжнародних зв’язків Академії; Філіпенко І.В. – провідний фахівець відділу наукової роботи і міжнародних звязків; Огородник В.В. – головний бухгалтер бухгалтерської служби Академії; Окунєва Т.А. – начальник відділу кадрів та уповноважений представник аспірантів Дипломатичної академії України при МЗС України, кандидатура якого буде визначена аспірантами. Очолюватиме робочу групу Татаренко Н.О. – проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків Академії.

Робочій групі доручено у місячний термін визначити механізми переведення аспірантів Академії для продовження навчання до аспірантури наукових та вищих навчальних закладів України згідно з обраними ними спеціальностями.

Процес переведення аспірантів Академії на навчання до інших уповноважених закладів буде супроводжуватись постійним інформуванням аспірантів та громадськості про хід роботи робочої групи.

Фундація «Алешандре де Ґусмао» завершила проект з включення всього бібліографічного надбання в електронний портал з безплатним доступом та можливістю копіювання

FUNAG

Фундація «Алешандре де Ґусмао» (ФУНАҐ) завершила важливий проект, початий 2006 року, з включення всього бібліографічного надбання в електронний портал з безплатним доступом та можливістю копіювання (www.funag.gov.br). Це уможливило відкриття видань Фундації для користувачів інтернету.

Портал ФУНАҐ є джерелом знань у галузі міжнародних стосунків. Бібліографічна скарбниця Фундації, яка доступна на ньому, налічує близько 500 праць більша частина яких опублікована португальською мовою, однак є також видання англійською та іспанською мовами

Фундація «Алешандре де Ґусмао» є публічною фундацією, пов’язаною з Міністерством зовнішніх зносин Бразилії, яка має за цілі:сприяння та здійснення культурницьких та педагогічних заходів у галузях міжнародних відносин та історії дипломатії Бразилії, а також проведення студій та досліджень з проблем, що знаходяться у колі міжнародних відносин; поширення знань про бразильську зовнішню політику у її загальних аспектах; сприяння створенню у Бразилії суспільної думки чутливої до проблем міжнародного співжиття та підтримка і збереження архівів бразильської дипломатії.