Робочі зустрічі

З 06 по 14 березня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України перебуває з візитом у рамках Меморандуму про співробітництво делегація факультету міжнародних відносин Молдавського державного університету

DSC_1034_новый размер

З 06 по 14 березня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України перебуває з візитом у рамках Меморандуму про співробітництво делегація факультету міжнародних відносин Молдавського державного університету.

Під час візиту заплановано комплекс заходів по обміну досвідом між вищеназваними інституціями щодо підвищення кваліфікації і професійного навчання дипломатів в Україні та Республіці Молдова (компаративний аналіз).

За підсумками наукової конференції, методологічного семінару та круглих столів планується видання навчально-методичного посібника.

Завідувач Департаментом міжнародних відносин, доктор політичних наук, професор Молдавського державного університету Валентина ТЕОСА презентувала підбірку видань щодо сучасної зовнішньої політики, дипломатії та економіки Республіка Молдова.

У робочій зустрічі брали участь: Ректор Дипломатичної академії України при МЗС України, Заслужений працівник освіти України Вячеслав ЦІВАТИЙ; проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Наталія ТАТАРЕНКО; проректор з адміністративних питань та економічного розвитку Микола ШИПАНЮК; завідувач Департаментом міжнародних відносин, доктор політичних наук, володар почесного звання «Om Emerit», професор Молдавського державного університету Валентина ТЕОСА.

Галерея

07 березня 2017 року Ректор Дипломатичної академії України при МЗС України пан Вячеслав ЦІВАТИЙ провів робочу зустріч з Консулом Посольства Об’єднаних Арабських Еміратів пані Наджла АЛЬ-РАЇС

n2

07 березня 2017 року Ректор Дипломатичної академії України при МЗС України пан Вячеслав ЦІВАТИЙ провів робочу зустріч з Консулом Посольства Об’єднаних Арабських Еміратів пані Наджла АЛЬ-РАЇС.

Під час зустрічі обговорювався план співробітництва в освітній і науково-культурній сферах на 2017 рік, що враховує проведення спільних науково-практичних конференцій, круглих столів, тематичних книжкових та фотовиставок, підготовку наукових публікацій з тематики двосторонніх відносин «Обєднані Арабські Емірати й Україна: політика, дипломатія, економіка, культура, освіта».

Увагу було приділено наданню навчально-методичної допомоги Академії з боку Посольства Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні в питанні методики вивчення арабської мови та викладання студентам магістерської програми Академії та працівникам дипломатичної служби на Вищих курсах іноземних мов Дипломатичної академії України при МЗС України.

Галерея

06 березня 2017 року відбулася робоча зустріч Ректора Дипломатичної академії України при МЗС України Вячеслава ЦІВАТОГО з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Русланом БОЛБОЧАНОМ

DSC_0871_новый размер

06 березня 2017 року Ректор Дипломатичної академії України при МЗС України пан Вячеслав ЦІВАТИЙ провів робочуз устріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Й.В. паном Русланом БОЛБОЧАНОМ, Почесним Консулом Республіки Молдова в Україні Михайлом КУНИЦЬКИМ та першим секретарем Посольства Республіки Молдова вУкраїні пані Діаною ГАДЖОЮ.

У зустрічі з української сторони взяли участь проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків Дипломатичної академії України при МЗС України пані Наталія ТАТАРЕНКО та начальник відділу наукової роботи і міжнародних зв’язків ДАУ пані Леся ШНИРКОВА.

Робоча зустріч була присвячена обговоренню та узгодженню плану заходів з підготовки до проведення в Дипломатичній академії України при МЗС України спільно з Посольством Республіки Молдова в Україні Міжнародної науково-практичної конференції «Україна-Молдова: 25 років дипломатичних відносин», яка відбудеться 10 березня 2017 року. Відповідно до плану заходів з нагоди відкриття Конференції також готуються: тематична книжкова виставка та культурна програма, присвячені історії, дипломатії, політиці й культурі Республіки Молдова.

Галерея

27 лютого 2017 року делегація Дипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ України відвідала Посольство Португальської Республіки в Україні з метою ознайомлення з моделлю підготовки та підвищення кваліфікації працівників португальської дипломатичної служби (E-learning)

УП

27 лютого 2017 року РекторДипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ України пан Вячеслав ЦІВАТИЙ разом із директором Центру підвищення кваліфікації працівників дипломатичної служби Академії паном Олександром КИРИЧЕНКО та помічником ректора Академії пані Аллою ФУРСОЮ відвідали Посольство Португальської Республіки в Україні де зустрілися з Надзвичайним і Повноважним Послом Португальської Республіки в Україні пані Марією Кріштіною Серпою ди АЛМЕЙДА.

Під час робочої зустрічі Ї.В. пані Посол проінформувала українську сторону про систему роботи, підвищення кваліфікації та оцінювання роботи працівників Посольства. Окремо Й.В. пані Марія Кріштіна Серпа ди АЛМЕЙДА зупинилася на структурі, завданнях, системі підготовки молодих португальських дипломатів та відповідному навчальному плані Дипломатичного інституту МЗС Португальської Республіки.

З метою ознайомлення української сторони з моделлю підготовки та підвищення кваліфікації працівників португальської дипломатичної служби з її частковим подальшим впровадженням в Академії українським гостям було наочно продемонстровано онлайн-платформу тестування та спеціалізованого навчання (E-learning) співробітників МЗС Португальської Республіки.

20 лютого 2017 року в Дипломатичній академії України при Міністерстві закордонних справ України відбулася протокольна зустріч Ректора Вячеслава ЦІВАТОГО з Надзвичайним і Повноважним Послом Португальської Республіки в Україні пані Марією Кріштіною Серпою ди АЛМЕЙДА

DSC_0826_новый размер

20 лютого 2017 року в Дипломатичній академії України при Міністерстві закордонних справ України відбулася робоча зустріч Ректорапана Вячеслава ЦІВАТОГО з Надзвичайним і Повноважним Послом Португальської Республіки в Україні пані Марією Кріштіною Серпою ди АЛМЕЙДА.

У зустрічі з української сторони також взяла участь помічник ректора Академії Алла ФУРСА.

Ї.В. пані Посол проінформувала українську сторону про систему відбору кадрів до дипломатичної служби Португалії та їх подальшу підготовку, а також детально зупинилася на системі онлайн-стажувань для адміністративного та дипломатичного складу закордонних дипломатичних установ Португалії. Було узгоджено можливість візиту делегації Дипломатичної академії України до Посольства Португальської Республіки в Україні з метою практичного ознайомлення з системою онлайн-стажувань в Португалії та подальшим запровадженням подібної моделі в Академії.

Під час зустрічі сторони обговорили можливість проведення спільних культурних та наукових заходів, зокрема було узгоджено за сприяння Ректора Дипломатичної академії України при МЗС України пана Вячеслава ЦІВАТОГО, Надзвичайного і Повноважного Посла Португальської Республіки в Україні пані Марії Кріштіни Серпи ди АЛМЕЙДА та Надзвичайного і Повноважного Посла України в Португальській Республіці пані Інни ОГНІВЕЦЬ у 2017 році видання спеціального номера наукового журналу «Україна та Португалія: 25 років дипломатичних відносин».

У рамках програми перебування в Академії Ї.В. пані Посол зустрілася з професорсько-викладацьким складом та студентами. Під час спілкування Ї.В. пані Марія Кріштіна Серпа ди АЛМЕЙДА розповів про економічну, політичну та інституціональну складову зовнішньої політики і дипломатії Португальської Республіки, сучасний стан українсько-португальських відносин, а також систему відбору та підготовки дипломатичних кадрів в Португалії. Окремо високоповажна гостя поділилася власним багаторічним досвідом кар’єрного дипломата Португалії. Після виступу Ї.В. пані Посла присутні мали можливість у форматі живої дискусії звернутися із запитаннями й висловити вдячність за цікаву, інформативну та практично корисну лекцію.

Галерея

17 лютого 2017 року відбулася робоча зустріч Ректора Дипломатичної академії України при МЗС України пана Вячеслава ЦІВАТОГО з директором Австрійського культурного форуму Посольства Австрії в Україні паном Андреасом КАРАБАЧЕКОМ

DSC_0774_новый размер

17 лютого 2017 року Ректор Дипломатичної академії України при МЗС Українипан Вячеслав ЦІВАТИЙ тазавідувач кафедри дипломатичної та консульської служби Академії пан Ігор ЖАЛОБА зустрілися з директором Австрійського культурного форуму Посольства Австрії в Україні паном Андреасом КАРАБАЧЕКОМ і обговорили актуальні питання щодо співробітництва у 2017 році.

Зокрема була розглянута можливість спільної організації та проведення наукових та культурних заходів у рамках відзначення 25-ої річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Австрією, зокрема науково-практичних конференцій, круглих столів, тематичних фотовиставок та книжкових виставок.

Галерея

08 лютого 2017 року відбулася робоча зустріч Ректора Дипломатичної академії України при МЗС України пана Вячеслава ЦІВАТОГО з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова паном Русланом БОЛБОЧАНОМ

DSC_0538_новый размер

08 лютого 2017 року Ректор Дипломатичної академії України при МЗС України пан Вячеслав ЦІВАТИЙ провів робочу зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова Русланом БОЛБОЧАНОМ та першим секретарем Посольства Республіки Молдова в Україні пані Діаною ГАДЖОЮ.

У зустрічі з української сторони також взяли участь проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків Дипломатичної академії України при МЗС України пані Наталія ТАТАРЕНКО та помічник ректора ДАУ пані Алла ФУРСА.

Під час зустрічі обговорювався план співробітництва в освітній і науково-культурній сферах на 2017 рік, що враховує проведення спільних науково-практичних конференцій, тематичних книжкових та фотовиставок, підготовку наукових публікацій з тематики українсько-молдавських двосторонніх відносин.

Галерея

25 січня 2017 року Ректор Дипломатичної академії України при МЗС України Вячеслав ЦІВАТИЙ провів робочу зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Таджикистан в Україні Й.В. паном Файзулло ХОЛБОБОЄВИМ

DSC_0426_новый размер

25 січня 2017 року відбулася робоча зустріч Ректора Дипломатичної академії України при МЗС України Вячеслава ЦІВАТОГО з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Таджикистан в Україні Й.В. паном Файзулло ХОЛБОБОЄВИМ.

Робоча зустріч була присвячена обговоренню та узгодженню плану заходів з підготовки до проведення в Дипломатичній академії України при МЗС України спільно з Посольством Республіки Таджикистан в Україні Міжнародної науково-практичної конференції «Україна-Таджикистан: 25 років дипломатичних відносин», присвяченої відзначенню 25-ої річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Республікою Таджикистан. Відповідно до плану заходів до відкриття також готуються тематичні книжкова виставка та фотовиставка, присвячені Республіці Таджикистан.

У зустрічі з української сторони також взяла участь проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків Дипломатичної академії України при МЗС України пані Наталія ТАТАРЕНКО.

Галерея

23 січня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відбулася робоча зустріч ректора Дипломатичної академії України Вячеслава ЦІВАТОГО зі старшим співробітником дипломатичної служби Державного департаменту США (у відставці) пані Мері А. КРЮГЕР

DSC_0317_новый размер

23 січня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відбулася робоча зустріч ректора Дипломатичної академії України Вячеслава ЦІВАТОГО зі  старшим співробітником дипломатичної служби Державного департаменту США (у відставці) пані Мері А. КРЮГЕР, консультантом МЗС України пані Христиною ПЕНДЗОЛА-НАУМЕНКО та координатором програм Американської Ради з міжнародної освіти пані Оленою КОЦУР.

У зустрічі  також взяли участь  начальник Управління публічної дипломатії МЗС України Анатолій СОЛОВЕЙ та директор Центру підвищення кваліфікації працівників дипломатичної служби ДАУ при МЗС України Олександр КИРИЧЕНКО та помічник ректора ДАУ Алла ФУРСА.

Зустріч була присвячена обговоренню питань щодо можливості спільного впровадження впродовж 2017 року інноваційних освітніх програм та програм професійного навчання українських дипломатів з актуальних аспектів публічної дипломатії. В цьому контексті розглядалася можливість розроблення чотирьох  спеціалізованих практичних навчальних курсів та майстер-класів (із залученням до їх викладання провідних фахівців-практиків з США, Великої Британії та України): з культурної та публічної дипломатії; ефективної роботи зі ЗМІ, стратегічного лідерства; розвитку комунікаційних навичок.

Галерея

18 січня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відбулася робоча нарада за участі ректора Дипломатичної академії України Вячеслава ЦІВАТОГО і начальника Управління публічної дипломатії МЗС України Анатолія СОЛОВ’Я з питань упровадження інноваційних освітніх програм та програм професійного навчання дипломатів з актуальних аспектів публічної дипломатії

DSC_0283_новый размер

18 січня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відбулася робоча нарада за участі ректора Дипломатичної академії України Вячеслава ЦІВАТОГО і начальника Управління публічної дипломатії МЗС України Анатолія СОЛОВЯ з питань упровадження інноваційних освітніх програм та програм професійного навчання дипломатів з актуальних аспектів публічної дипломатії.

Для сучасних українських дипломатів одним із пріоритетних завдань повинно стати ефективне використання ресурсів публічної дипломатії з метою підвищення результативності зовнішньополітичної діяльності України. Публічна дипломатія на сьогодні є новою формою міждержавного спілкування і зовнішньої політики, дієвим способом формування позитивного іміджу України за кордоном. Публічна дипломатія – це інструмент довгострокової дії, який створює сприятливий клімат для зовнішньої політики і дипломатії в цілому.

За підсумками наради прийнято рішення про запровадження в навчальних планах професійного навчання дипломатів, які реалізуються на виконання завдань МЗС України щодо формування професійних компетентностей фахівців у сфері зовнішніх зносин, шести спеціалізованих практичних навчальних курсів та майстер-класів з майстерності публічної дипломатії із залученням до їх викладання знаних у світі фахівців зі США, Великої Британії, України та ФРН. Зазначені тренінги заплановано провести протягом 2017 року згідно з Планом роботи ДАУ при МЗС України.

Галерея