Робочі зустрічі

20 лютого 2017 року в Дипломатичній академії України при Міністерстві закордонних справ України відбулася протокольна зустріч Ректора Вячеслава ЦІВАТОГО з Надзвичайним і Повноважним Послом Португальської Республіки в Україні пані Марією Кріштіною Серпою ди АЛМЕЙДА

DSC_0826_новый размер

20 лютого 2017 року в Дипломатичній академії України при Міністерстві закордонних справ України відбулася робоча зустріч Ректорапана Вячеслава ЦІВАТОГО з Надзвичайним і Повноважним Послом Португальської Республіки в Україні пані Марією Кріштіною Серпою ди АЛМЕЙДА.

У зустрічі з української сторони також взяла участь помічник ректора Академії Алла ФУРСА.

Ї.В. пані Посол проінформувала українську сторону про систему відбору кадрів до дипломатичної служби Португалії та їх подальшу підготовку, а також детально зупинилася на системі онлайн-стажувань для адміністративного та дипломатичного складу закордонних дипломатичних установ Португалії. Було узгоджено можливість візиту делегації Дипломатичної академії України до Посольства Португальської Республіки в Україні з метою практичного ознайомлення з системою онлайн-стажувань в Португалії та подальшим запровадженням подібної моделі в Академії.

Під час зустрічі сторони обговорили можливість проведення спільних культурних та наукових заходів, зокрема було узгоджено за сприяння Ректора Дипломатичної академії України при МЗС України пана Вячеслава ЦІВАТОГО, Надзвичайного і Повноважного Посла Португальської Республіки в Україні пані Марії Кріштіни Серпи ди АЛМЕЙДА та Надзвичайного і Повноважного Посла України в Португальській Республіці пані Інни ОГНІВЕЦЬ у 2017 році видання спеціального номера наукового журналу «Україна та Португалія: 25 років дипломатичних відносин».

У рамках програми перебування в Академії Ї.В. пані Посол зустрілася з професорсько-викладацьким складом та студентами. Під час спілкування Ї.В. пані Марія Кріштіна Серпа ди АЛМЕЙДА розповів про економічну, політичну та інституціональну складову зовнішньої політики і дипломатії Португальської Республіки, сучасний стан українсько-португальських відносин, а також систему відбору та підготовки дипломатичних кадрів в Португалії. Окремо високоповажна гостя поділилася власним багаторічним досвідом кар’єрного дипломата Португалії. Після виступу Ї.В. пані Посла присутні мали можливість у форматі живої дискусії звернутися із запитаннями й висловити вдячність за цікаву, інформативну та практично корисну лекцію.

17 лютого 2017 року відбулася робоча зустріч Ректора Дипломатичної академії України при МЗС України пана Вячеслава ЦІВАТОГО з директором Австрійського культурного форуму Посольства Австрії в Україні паном Андреасом КАРАБАЧЕКОМ

DSC_0774_новый размер

17 лютого 2017 року Ректор Дипломатичної академії України при МЗС Українипан Вячеслав ЦІВАТИЙ тазавідувач кафедри дипломатичної та консульської служби Академії пан Ігор ЖАЛОБА зустрілися з директором Австрійського культурного форуму Посольства Австрії в Україні паном Андреасом КАРАБАЧЕКОМ і обговорили актуальні питання щодо співробітництва у 2017 році.

Зокрема була розглянута можливість спільної організації та проведення наукових та культурних заходів у рамках відзначення 25-ої річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Австрією, зокрема науково-практичних конференцій, круглих столів, тематичних фотовиставок та книжкових виставок.

08 лютого 2017 року відбулася робоча зустріч Ректора Дипломатичної академії України при МЗС України пана Вячеслава ЦІВАТОГО з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова паном Русланом БОЛБОЧАНОМ

DSC_0538_новый размер

08 лютого 2017 року Ректор Дипломатичної академії України при МЗС України пан Вячеслав ЦІВАТИЙ провів робочу зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова Русланом БОЛБОЧАНОМ та першим секретарем Посольства Республіки Молдова в Україні пані Діаною ГАДЖОЮ.

У зустрічі з української сторони також взяли участь проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків Дипломатичної академії України при МЗС України пані Наталія ТАТАРЕНКО та помічник ректора ДАУ пані Алла ФУРСА.

Під час зустрічі обговорювався план співробітництва в освітній і науково-культурній сферах на 2017 рік, що враховує проведення спільних науково-практичних конференцій, тематичних книжкових та фотовиставок, підготовку наукових публікацій з тематики українсько-молдавських двосторонніх відносин.

25 січня 2017 року Ректор Дипломатичної академії України при МЗС України Вячеслав ЦІВАТИЙ провів робочу зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Таджикистан в Україні Й.В. паном Файзулло ХОЛБОБОЄВИМ

DSC_0426_новый размер

25 січня 2017 року відбулася робоча зустріч Ректора Дипломатичної академії України при МЗС України Вячеслава ЦІВАТОГО з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Таджикистан в Україні Й.В. паном Файзулло ХОЛБОБОЄВИМ.

Робоча зустріч була присвячена обговоренню та узгодженню плану заходів з підготовки до проведення в Дипломатичній академії України при МЗС України спільно з Посольством Республіки Таджикистан в Україні Міжнародної науково-практичної конференції «Україна-Таджикистан: 25 років дипломатичних відносин», присвяченої відзначенню 25-ої річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Республікою Таджикистан. Відповідно до плану заходів до відкриття також готуються тематичні книжкова виставка та фотовиставка, присвячені Республіці Таджикистан.

У зустрічі з української сторони також взяла участь проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків Дипломатичної академії України при МЗС України пані Наталія ТАТАРЕНКО.

23 січня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відбулася робоча зустріч ректора Дипломатичної академії України Вячеслава ЦІВАТОГО зі старшим співробітником дипломатичної служби Державного департаменту США (у відставці) пані Мері А. КРЮГЕР

DSC_0317_новый размер

23 січня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відбулася робоча зустріч ректора Дипломатичної академії України Вячеслава ЦІВАТОГО зі  старшим співробітником дипломатичної служби Державного департаменту США (у відставці) пані Мері А. КРЮГЕР, консультантом МЗС України пані Христиною ПЕНДЗОЛА-НАУМЕНКО та координатором програм Американської Ради з міжнародної освіти пані Оленою КОЦУР.

У зустрічі  також взяли участь  начальник Управління публічної дипломатії МЗС України Анатолій СОЛОВЕЙ та директор Центру підвищення кваліфікації працівників дипломатичної служби ДАУ при МЗС України Олександр КИРИЧЕНКО та помічник ректора ДАУ Алла ФУРСА.

Зустріч була присвячена обговоренню питань щодо можливості спільного впровадження впродовж 2017 року інноваційних освітніх програм та програм професійного навчання українських дипломатів з актуальних аспектів публічної дипломатії. В цьому контексті розглядалася можливість розроблення чотирьох  спеціалізованих практичних навчальних курсів та майстер-класів (із залученням до їх викладання провідних фахівців-практиків з США, Великої Британії та України): з культурної та публічної дипломатії; ефективної роботи зі ЗМІ, стратегічного лідерства; розвитку комунікаційних навичок.

18 січня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відбулася робоча нарада за участі ректора Дипломатичної академії України Вячеслава ЦІВАТОГО і начальника Управління публічної дипломатії МЗС України Анатолія СОЛОВ’Я з питань упровадження інноваційних освітніх програм та програм професійного навчання дипломатів з актуальних аспектів публічної дипломатії

DSC_0283_новый размер

18 січня 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України відбулася робоча нарада за участі ректора Дипломатичної академії України Вячеслава ЦІВАТОГО і начальника Управління публічної дипломатії МЗС України Анатолія СОЛОВЯ з питань упровадження інноваційних освітніх програм та програм професійного навчання дипломатів з актуальних аспектів публічної дипломатії.

Для сучасних українських дипломатів одним із пріоритетних завдань повинно стати ефективне використання ресурсів публічної дипломатії з метою підвищення результативності зовнішньополітичної діяльності України. Публічна дипломатія на сьогодні є новою формою міждержавного спілкування і зовнішньої політики, дієвим способом формування позитивного іміджу України за кордоном. Публічна дипломатія – це інструмент довгострокової дії, який створює сприятливий клімат для зовнішньої політики і дипломатії в цілому.

За підсумками наради прийнято рішення про запровадження в навчальних планах професійного навчання дипломатів, які реалізуються на виконання завдань МЗС України щодо формування професійних компетентностей фахівців у сфері зовнішніх зносин, шести спеціалізованих практичних навчальних курсів та майстер-класів з майстерності публічної дипломатії із залученням до їх викладання знаних у світі фахівців зі США, Великої Британії, України та ФРН. Зазначені тренінги заплановано провести протягом 2017 року згідно з Планом роботи ДАУ при МЗС України.

12 січня 2017 р. відбулася робоча зустріч Ректора Дипломатичної академії України при МЗС України Вячеслава ЦІВАТОГО з робочою групою Посольства Азербайджанської Республіки в Україні з підготовки до проведення спільних заходів, присвячених відзначенню 25-ої річниці встановлення дипломатичних відносин

DSC_0211_новый размер

12 січня 2017 року відбулася робоча зустріч Ректора Дипломатичної академії України при МЗС України пана Вячеслава ЦІВАТОГО з робочою групою Посольства Азербайджанської Республіки в Україні на чолі з першим секретарем Посольства Азербайджанської Республіки в Україні паном Фарідом БАБАЄВИМ із підготовки до проведення спільних заходів, присвячених відзначенню 25-ої річниці встановлення дипломатичних відносин, зокрема Міжнародної науково-практичної конференції, тематичної книжкової виставки, презентації книжки, відкриття фотовиставки.

Робоча зустріч була присвячена обговоренню та узгодженню плану дій з підготовки до проведення 06 лютого 2017 року в Дипломатичній академії України при МЗС України спільно з Посольством Азербайджанської Республіки в Україні Міжнародної науково-практичної конференції «Україна-Азербайджан: 25 років дипломатичних відносин» та тематичної книжкової виставки, присвячених відзначенню 25-ої річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Азербайджанською Республікою.

У зустрічі з української сторони також взяла участь помічник ректора ДАУ пані Алла ФУРСА.

16 грудня 2016 р. Ректор Дипломатично академії України при МЗС України Вячеслав ЦІВАТИЙ провів зустріч з делегацією Батумського державного університету імені Шота Руставелі

dsc_1451_novyj-razmer

16 грудня 2016 року Ректор Дипломатично академії України при МЗС України Вячеслав ЦІВАТИЙ провів зустріч з делегацією Батумського державного університетуімені Шота Руставелі.

Грузинську делегаціє очолив декан юридичного факультету зазначеного університету Адам МАХАРАДЗЕ.

На зустрічі були присутні: завідувач кафедри дипломатичної та консульської служби Дипломатичної академії України при МЗС України Ігор ЖАЛОБА та завідувач кафедри теорії та історії держави і права Київського університету права НАН України Вячеслав ІВАНОВ.

Зустріч була присвячена налагодженню партнерських зв’язків між двома славетними та авторитетними вищими навчальними закладами України та Грузії і обговоренню напрямів подальшого співробітництва.

За підсумками зустрічі було схвалено проект Меморандуму про співробітництво між двома вищими навчальними закладами, а також визначено пріоритети співпраці: обмін інформацією у сфері галузевої освіти та наукових досліджень, проведення спільних наукових, науково-практичних і освітніх заходів, обмін викладачами для проведення майстер-класів, видання спільних підручників, монографій та навчальних посібників та ін.

12 грудня 2016 р. Ректор Дипломатичної академії України при МЗС України Вячеслав ЦІВАТИЙ провів робочу зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова Русланом БОЛБОЧАНОМ

dsc_1305_novyj-razmer

12 грудня 2016 року Ректор Дипломатичної академії України при МЗС України Вячеслав ЦІВАТИЙ провів робочу зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова Русланом БОЛБОЧАНОМ.

Під час зустрічі обговорювався план співробітництва в освітній і науково-культурній сферах на 2017 рік, зокрема – напрями співпраці Дипломатичної академії України при МЗС України з Молдовським державним університетом з підготовки дипломатичних кадрів та підвищення професійної майстерності (професійних компетентностей) фахівців у сфері зовнішніх зносин.

Головний акцент було зроблено на проведені у 2017 році спільної Міжнародної науково-практичної конференції: «УКРАЇНА – МОЛДОВА: 25 РОКІВ ДИПЛОМАТИЧНИХ ВІДНОСИН».

Окрема увага була приділена можливості підготовки та видання окремого номеру наукового журналу: «Дипломатія: теорія, історія, практика» (головний редактор В.Г. Ціватий), присвяченого 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Республікою Молдова.

Керівництво Дипломатичної академії України при МЗС України, користуючись нагодою, висловило вдячність Й.В. панові Руслану БОЛБОЧАНУза налагодження двосторонніх відносин між освітніми й науковими інституціями України та Республіки Молдова.

На завершення зустрічі,Й.В. пан Посол підтвердив свій намір щодо зустрічі та спілкування зі студентами Дипломатичної академії України при МЗС України у форматі живої дискусії в другому семестрі 2016/2017 навчального року на запрошення керівництва Академії.

12 грудня 2016 року Ректор Дипломатичної академії України при МЗС України Вячеслав ЦІВАТИЙ провів робочу зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща Яном ПЄКЛО

ukraine_poland

12 грудня 2016 року Ректор Дипломатичної академії України при МЗС України Вячеслав ЦІВАТИЙ провів робочу зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща Яном ПЄКЛО.

Під час зустрічі обговорювався план співробітництва в освітній і науково-культурній сферах на 2017 рік, зокрема – напрями співпраці Дипломатичної академії України при МЗС України з польськими освітніми навчальними закладами, які задіяні у сфері підготовки та підвищення кваліфікації працівників дипломатичної служби.

На завершення зустрічі, Й.В. пан Посол підтвердив свій намір щодо зустрічі та спілкування зі студентами Дипломатичної академії України при МЗС України у форматі живої дискусії в другому семестрі 2016/2017 навчального року на запрошення керівництва Академії.